Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Osoba wskazana przeze mnie w ankiecie od GITD, nie odebrała przesyłki celowo, aby uniknąć płacenia mandatu. Mieszka za granicą i tam mu wysłali list. Czy będą mnie teraz ciągać po sądach jeszcze w tej sprawie jako właściciela pojazdu, czy dadzą mi spokój? Ja wskazałem kto kierował w wyznaczonym czasie. Są to 2 mandaty na jedną osobę. Kolejna osoba (2 następne mandaty) odebrał przesyłkę, ale nic nie odpisał do GITD, bo "w internecie pisali, że nie musi". Już z nimi nie współpracuję. Co się dzieje dalej w sprawie, gdy ktoś unika odpowiedzi do inspekcji? Jak wszystkie 4 mandaty przyjdą do mnie to spora kwota się uzbiera i kosmiczna ilość punktów. Zdjęcie twarzy jest tak niewyraźne, że równie dobrze mogą powiedzieć, ze to ja jestem na zdjęciu.
#itd #gitd #mandat #fotoradar #fotoradary #prawo #policja #a1

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6181bfa35ec838000a7eeb6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi się, że do Ciebie nie powinni już nic mieć, w końcu tak jak piszesz, wskazałeś komu powierzyłeś pojazd. Ja też kiedyś byłem wskazany i przesyłkę, która przyszła już do mnie odebrałem, ale nic nie odpisałem i po roku się przedawniło. Gdyby chcieli dalej ciągnąć tę sprawę to moim zdaniem do mnie by dalej wysyłali listy a nie do właściciela tego samochodu, nawet jakbym nie odebrał przesyłki. W Twoim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:mandatu na Ciebie nie wystawią jeśli wskazałeś kierującego pojazdem. Do wystawienia mandatu ktoś musi przyznać się do popełnienia wykroczenia, więc o to możesz być spokojny. Teraz będą jego ścigać, jest jakaś niezerowa szansa że będą się jakoś kontaktować z Tobą w celu potwierdzenia że to ktoś inny kierował, ale na 99% srawa już do Ciebie nie wróci. Zaś co do unikania odpowiedzi, to szansa powiedzenia wynosi jakieś 50% ( ͡°