Wpis z mikrobloga

@Agatk: dla chłopaka z tindera niekoniecznie :D

a serio, to zależy czy już coś umie, czy ma jakiś wzmacniacz, piecyk, itp.
I czy w ogóle taką gitarą jest zainteresowany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Agatk: Wiele osób uważa, że to jest najlepsza gitara na początek. Z tego co kojarzę, to chyba da się ją kupić taniej. Ja bym się jeszcze zainteresował takim czymś jak Harley Benton jeśli chodzi o gitary tylko do nauczenia się grać.
  • Odpowiedz
@Agatk: A ma jakiś konkretny ulubiony zespół lub gitarzystę? To taki kosmetyczny detal, ale często ludzie, którzy zaczynają uczyć się gry na gitarze chcieliby instrument na jakim gra ich idol, lub przynajmniej wizualny odpowiednik.
  • Odpowiedz
@Agatk: Bardzo zacny sprzęt choć nieco płaski w brzmieniu. Jak tu już Miraski pisały spróbuj się dowiedzieć czego Twój luby lubi słuchać. Można to zrobić na pierdyliard sposobów a różowe paski są w tym specjalistkami. Przyjżyj się instrumentom. Rozumiem, że na Gibsona czy Fendera lub inne ESP Cię nie stać. Mnie też nie. Już nie ;) Ja bym postawił ma Epiphone.
  • Odpowiedz
@spwasch: Litości, tylko nie Epi. Są gusta i guściki ale taki Squire za 700zł jest w chooj lepiej wykonany i przyjemniej się na nim gra, zwłaszcza jak się zaczyna.
@Agatk: Bierz Squire Affinity jakiegoś. Dużo łatwiej sprzedać w razie czego, bardzo przyjemnie brzmi, zawsze polecam moim uczniom na początek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Agatk miałem squiera affinity i mogę polecić na start. Jak chłopak lubi mocniejsze brzmienia to może hss żeby był humbacker do trochę mocniejszego grania. Jak się nie spodoba to na olx łatwo opchnąć.
  • Odpowiedz