Wpis z mikrobloga

Kto powiedział, że uważam Sikorskiego za zdrajcę


@GG99: A to przepraszam zapomniałem oznaczyć OPa @Sekularyzacja
Tusk od zawsze promowało się na liberalną partię, Tusk zaczął swoją działalność od liberalnej KLD. Z PO jest inaczej natomiast gdyż światopoglądowo niczym specjalnym się nie wyróżnili poza wprowadzeniem in vitro i może innymi pomniejszymi projektami. Gospodarczo zaś nie będę ich bronić mieli swoje podwyżki Vatów innych pierdół z tym że politycy nie kontrolują w 100%
codziennie współczuję liberałom którzy zostani omamieni Konfederacją, bo na garbach tychże liberałów szarżują łyse Sebixy z IQ kartofla, których nie obchodzi jakaś tam gospodarka, obchodzi ich to, żeby mogli nayebać p3d4łom i innym "lewakom" niechodzącym do kościoła


@niochland: Tak się właśnie ja czuję gdy po głosowaniu na wolnościowych i konserwatywnych konfederatów jedyne co osiągnęli to ZERO wolnościowych zmian gospodarczych, wstrzymywanie się od głosy gdy pis łamie prawo i głosowanie ZA w
Korwin może i ma aparycję i poglądy śmiesznego dziadka w muszce, ale serio mam wrażenie, że jest tam najbardziej wolnościowy i liberalny (jezus nie wierzę w to co pisze xD), ale prawie całą reszta to wolność ma, ale w DOOPIE


@niochland: Imo on też ma, a jego ideowość już od dawna możemy włożyć między bajki. Słyszałeś w ogóle o jakichś działaniach Korwina walczącego o to, aby Konfederacja była bardziej prorynkowa? On
bo w końcu za co Polska wystawi armię husarzy z przymusowego poboru żeby świat się nas bał?


@Khaine: Świetna argumentacja. NA pewno tak będzie, nie zmyślam.
Można wracać do sprawdzonych w boju złodziei z PO.
Zresztą jak już nawet Mentzen mówi że woli 10 bąkolskich fanatyków na usługach PiSu zamiast jednego Zandberga, to mamy odpowiedź gdzie leżą priorytety.


@Khaine: Wysokie podatki nie są priorytetem dla Mentzena, tak.
@Sekularyzacja: Dobrze że nie przechyliło Cię aż na Lewicę bo często ludzie przechodzą ze skrajności w skrajność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja w 2015 poparłem niechcący (wtedy chcący) PiS i wystarczyły mi 2 lata by zweryfikować co odyebałem. Chociaż uważam, że PiS byłby inny gdyby nie Ziobro i jego klika.