Wpis z mikrobloga

Kilka lat pozniej juz jest zajebista bo ekologiczna


@raxi109: Zapomniałeś o biodegradowalnych torbach które też były sprzedawane jako 9 cud świata, zanim papierowe znowu się stały fajne

@Sekularyzacja: W ziemi rozkłada się niby 200-1000 lat, ale ile się rozkłada zostawiona na ziemi?
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: no chyba można coś OSZACOWAĆ? Rozumiem że trudne słowo ale wiele rzeczy tak się robi XD
Można oszacować, że materiał z plastiku się wręcz nie rozkłada.
Tak samo można szacować czyli obliczyć na podstawie suchych danych lub obserwacji loty w kosmos. Chyba że nie wierzysz w loty na księżyc itd bo niby jak to mogli oszacować nie trafiając w glob i lecąc w pustkę pierwszy raz :))))
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: i dlatego zakazano stosowania freonu w lodówkach w większości krajów? NWO jest odpowiedzialne za zakazanie freonów? nieźle potrafią wpłynąć na świat, skoro zarówno Chiny, USA, jak i cała Europa się ich słuchają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@StarySer: dlatego ja mam nie jeść mięsa i jeździć rowerem? xD gońcie się ekoterroryści


@Sekularyzacja: Nie.

Masz dbać o środowisko, nie wyrzucać śmieci na trawnik tylko je możliwie dobrze segregować, nie kupować zbędnych elektrośmieci, które wyrzucsz po tygodniu, naprawiać zamiast kupować nowe (jak się da), mieć auto, które spełnia normy, a nie starego gruchota, który kopci tak, że się idzie
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: pamiętam, wykleiłem wszystkie naklejki do swoich obrazów pierwszego dnia, a potem było zdziwko jak przy zadaniu trzeba było wklejać ekoludki, a ja nie miałem czego wkleić... ( ͡° ͜ʖ ͡°) i rysowałem wtedy listki, bo naklejek nie było już xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sekularyzacja: pamiętam, że jakieś ćwiczenia z "środowiska" wypełniłem na cały rok z góry bo tak mi się podobały i potem dostałem o------l przy całej klasie, że dostałem książkę od kogoś ze starszej klasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
już wtedy zaczynało się urabianie :) wtedy straszyli nas dziurą ozonową z dezodorantów :D


@Sekularyzacja: Nie był wcale zły ten przedmiot.
Mało tego -dwa razy do roku chodziliśmy całą szkołą sprzątać śmieci w swojej wiosce, ciekaw jestem, czy nadal takie akcje są organizowane czy już nie wolno, bo dziecku stanie się krzywda.
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: oryginalne książki miały hologram jak zaiks na CD ( ͡º ͜ʖ͡º)

A widzial ktos kiedys pirackie ksiazki do podstawowki?
Moze byly jak komplet kosztował ze 200 zł wtedy!
  • Odpowiedz