Wpis z mikrobloga

Kurde, Mireczki, mam dylemat. Przed chwilą dostałem ofertę pracy z Niemiec jako manager. Roczna umowa za ponad 20k euro miesięcznie z opcją przedłużenia na kolejny rok jeżeli wyniki będą dobre.
Kasa jest super, prawie 10x większa niż mam obecnie, międzynarodowy zespół. Co prawda nie znam niemieckiego, ale mają mnie wysłać na intensywny kurs, bym sobie poradził, więc raczej o to się nie martwię.
Problemem jest to, że obecnie pracuje na takim samym stanowisku jednak w Polsce, z mniejszym zespołem gdzie są głównie Polacy i Ukraińcy. Ludzie spoko, mój zespół stoi za mną murem przed kierownictwem, wyniki mamy lepsze niż zakładamy i moje kierownictwo nawet obiecało mi ciekawe plany rozwoju w przeciągu 2-3 lat.
Nie wiem co wybrać, z jednej strony dobra kasa i niepewność czy nie skończy się to katastrofą, a z drugiej to obecnie pracuje z ludźmi których znam, za dobrą kasę jak na polskie warunki i tak naprawdę pozostając tutaj nic nie ryzykuje, bo każdy mnie lubi, a kierownictwo chwali i ma do mnie zaufanie.

#kiciochpyta #pytanie #pracbaza #dziendobry
  • 101
  • Odpowiedz
@Dariel brakuje Ci czegoś w Polsce skoro za kilka lat możesz z tego co piszesz też tutaj dobrze zarabiać? Każdy jest jakiś i ma inna sytuację, ja bym został przez rodzinę a jako singiel bym pojechał.
  • Odpowiedz