Wpis z mikrobloga

@Amestris: @Kacorek: @ig3r: @historiofil: Akurat takie dziwne podejście mają przeważnie gówniarze xD Ja też się śmiałem z memów z "Polactwa na grobach" aż umarła naprawdę bardzo bliska mi osoba i każda wizyta na cmentarzu jest dla mnie bardzo emocjalna i w tym roku właśnie się złapałem na tych "Polactwach" typu "Oooo to nie mój znicz, ktoś tu był", "Kwiatki daj z tyłu a ten ładny znicz z przodu"
@KochanekAdmina: Przyznaje, możesz mieć rację. Prawdą jest też to, iż młody jestem :) Nie wiem jak się będę zachowywał kiedy już będę miał kogoś bliskiego na cmentarzu. Póki co nie mam i nie myślę o tym, a nadal śmieszy mnie ten cały festiwal mody i tego że trzeba iść do kościoła , bo sąsiedzi będą na Ciebie krzywo patrzyli jak mi pójdziesz. Na szczęście czasy się zmieniają, chyba na lepsze, widzę
Pochowacie bliskie osoby to też też się zmienicie w grobowych Januszy.


@KochanekAdmina: Do tego to taka tradycja, która wyróżnia Polskę pozytywnie i każdy z zagranicy jest tym zachwycony, bo to odmiana od komercyjnego Haloween. Nawet rosyjski szpieg Ałganow powtarzał, że Wszystkich Świętych świadczy o wyższości cywilizacyjnej Polski nad Rosją, skoro potrafimy szanować zmarłych, a w Rosji nie ma szacunku do żywych.