Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: Ja byłem kucem, ale gdy pojawił się ten szursko nacjonalistyczny mariaż z KORWINem, to od razu wiedziałem że to koniec liberalnego gospodarczego Korwina a początek skrajnego nacjonalizmu. Z resztą kucem przestałem już być wcześniej. Według mnie ci co zostali przy nim to zwykli nacjonaliści autorytaryści. Jednak niepokojące jest to jak dużo ich zostało.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejetn

no i zapomniałem, że na niestniejącym wniosku, nie istnieje zaden podpis korwinsitow

Przeczytaj wniosek zanim dodasz obrazek. Albo nie rozumiesz prawa, albo nie rozumiesz w ogóle.
  • Odpowiedz
@Rejetn: proszę bardzo

nie ma takiego fikołka i ewolucji jakiej nie zrobicie w swoim narodowo-szurniętym cyrku.


Widocznie krytykowanie tego pseudoprawa stawia mnie po jednej ze stron, dość powszechne jak 2 strony dyskusji się okopią i pojawia się strona trzecia która się nie zgadza ani z jedną, ani z drugą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mikka no ja za czasow kucostwa i glosowania na korwina szkalowalem zawsze narodowcow jako zjebow, beka ze obecne kuce robia fikolki i bronia bakiewicza i spolki xD
  • Odpowiedz
@Volki: no tak, dlatego nie widnieje na karcie wniosku, ale jest korwinistą

wygrało zycie! Zycie jest najważniejsze


To pisał dziambor, nie wiem co ma do tego wypowiedź koriwna, który najwyraźniej ma inne zdanie xd tylko szkoda, że podpisał wniosek xd rób teraz
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejetn

no tak, dlatego nie widnieje na karcie wniosku, ale jest korwinistą

Ja piszę o posłach, dzbanie. Poza tym prezesem partii KORWiN jest Korwin.

To pisał dziambor, nie wiem co ma do tego wypowiedź koriwna, który najwyraźniej ma inne zdanie xd tylko szkoda, że podpisał wniosek xd rób teraz
  • Odpowiedz
@Volki:

Bo to co powiedział Korwin jest stanowiskiem partii


czyli stanowisko partii do sprawy pedofili jest takie samo, jak korwina? Raczej nikt nie bojkotował jego wypowiedzi XD Czy tylko w tym przypadku, bo pasuje to do narracji? Ciekawe

A teraz najciekawsze xd pod wnioskiem, o właśnie abortowanie "potworkow" podpisał sie korwin i reszta, jak wyjaśnisz to? xD czy juz poprzednimi fikołkami nadwyrężyłeś sobie kręgosłup? Bo jednak ich deklaracje, a czyny
  • Odpowiedz
@Volki: twoim argumentem jest to, że wniosek dotyczył konkretnej przesłanki xd tak przesłanki eugenicznej, czyli abortowanie "potworkow", płodów z wadami letalnymi, ktore korwin pozwolił abortować xd czemu więc się podpisali?

Powtarzasz caly czas te same bzdury, wszystkie screeny, tweety ignorujesz, zyjesz po prostu w bańce
Rejetn - @Volki: twoim argumentem jest to, że wniosek dotyczył konkretnej przesłanki ...

źródło: comment_1635687435SlNr7acD3oOd3tglajtHeb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejetn Przesłanka eugeniczna nie dotyczyła tylko potworków, stąd eugeniczna. Widać, że nie masz kompletnie wiedzy na temat i nie rozumiesz skąd było tyle kontrowersji.
  • Odpowiedz
@Volki: zadnych kontrowersji nie było xD chyba tylko prawica miala meltdown xD ale dalej żyj w bance, wniosku nie bylo, dzimbor "nie zmieniał" zdania, podpisow nie bylo, to wina lewaków

Korwinisci mogli zlozyc swoj wniosek, ale wszystkim rowno, czyli gowno xd
Korwin i spółka podpisali sie pod wnioskiem, który uniemozliwia aborcje potworków, zgodzili sie na coś co jest zupełnie odmienne (xD) ze stanowiskiem ich partii, mozesz robic fikołki, ale taka
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejetn No jednak były kontrowersje, skoro TK z 1997 r. wypowiedział się w tej kwestii. Ale co ty możesz wiedzieć, skoro nie rozumiesz nawet czego dotyczył wniosek, a co dopiero wyrok TK.
  • Odpowiedz
Wiadomo, że mordowanie kobiet to fundament waszych poglądów, dlatego uchylenie przesłanki aborcji eugenicznej was boli


@Volki: Wiesz ze jak walisz konia to dokonujesz ludobojstwa?
  • Odpowiedz