Wpis z mikrobloga

@Volki: kontrowersje dotyczyly zapisiu samej konstytucji, a nie abortowania potworkow, czy płodów z downem xD ale tak wypowiedź trybunalu z 97 to koronny argument na to, że korwin z pisem i konfederacją podpisał sie przeciwko swoim słowom xD rob fikolki dalej, ja juz sie posmiałem
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejetn

ale tak wypowiedź trybunalu z 97 to koronny argument

Na twoje głupoty.

korwin z pisem i konfederacją podpisał sie przeciwko swoim słowom

Wniosek dotyczył konkretnej przesłanki ustawowej.
  • Odpowiedz
@Volki: no tak przesłanka eugeniczna, pisze to caly czas, korwin ją popierał, ale wniosek podpisał, jak i cala partia xDDD
Tu sie kończą twoje fikołki, akbo zaczynają na nowo xd pewnie korwin podpisał, ale sie nie cieszył
  • Odpowiedz
@Rejetn: wrzuciłeś mnie do jednego wora z narodowcami, co zresztą widać w cytowanym fragmencie, jak sobie nie zdajesz z tego sprawy to xD

napisalem tylko, ze piszesz bzdury xd


szkoda że nie uzasadniłeś dlaczego to są bzdury. Pis prawo uchwalił? Uchwalił. Czy mamy precedens że tak sformułowane prawo prowadzi do nadużyć na ogromną skalę? Mamy. Czy podejmowanie decyzji o eksmisji przez policjanta w czasie interwencji jest podważeniem konstytucyjnego prawa domniemania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
kuce już kwiczą, "haha, ale zaorał" razem z kolekcją wesołych emotek

@enslavedeagle: kucom jeszcze nie skończyło z pałek kapać po intensywnym waleniu do memcena i jeszcze do nich nie dotarło że to co powiedział to katastrofalne samozaoranie, bo krew jeszcze nie wróciła do mózgu xD

Jutro będą udawać że memcen nigdy nic takiego nie mówił i to w ogóle wyrwane z kontekstu, a lewactwo manipuluje xD
  • Odpowiedz
@NPC_358034: tovjest moj komentarz xd

to jest bzdura xd projekt nie rozróżnia płci, a ustawa obowiązuje chyba z rok, dalej czekam na te gangi


Gdzie wrzucenie do wora z narodowcami? Xd masz urojenia?
Piszesz bzdury, bo ustawa nie rozroznia płci, a wszystko popierasz "spermiarstwem" XD
  • Odpowiedz
@Rejetn: a faktycznie, przepraszam, pomyliłem z innym gościem co mi wcześniej odpisywał. Nie zauważyłem.

Piszesz bzdury, bo ustawa nie rozroznia płci, a wszystko popierasz "spermiarstwem" XD


A co to zmienia? To w żaden sposób nie podważa argumentów które podałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejetn Korwin nie popierał nigdy przesłanki eugenicznej.

Przesłanka eugeniczna to nazewnictwo publicystyczne dot. konkretnej przesłanki zawartej w ustawie.
  • Odpowiedz
@Volki: czyli jakiej przesłanki? Xd za odrzucenie jakiej był wniosek? W jakich sytuacjach?

Z wypowiedzi korwina

Ustalenie, kogo uznajemy za człowieka. Jeżeli kobieta nosi w sobie potworka, to nie może go obejmować ochrona gatunku ludzkiego. Wszystko oczywiście zależy od oceny lekarza.


Co to w takim razie za przesłanka? Za jaką jest korwin? Xd caly czas powtarzasz to samo, a gdzie konkrety, wnioski itp? Dalej nie ma?
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejetn

czyli jakiej przesłanki? Xd za odrzucenie jakiej był wniosek? W jakich sytuacjach?

Przecież sam podałeś obrazek z wymienioną jednostką redakcyjną. Czy ty rozumiesz w ogóle o czym gadasz?

Co to w takim razie za przesłanka? Za jaką jest korwin? Xd caly czas powtarzasz to samo, a gdzie konkrety, wnioski itp? Dalej nie ma?

To jest już inna przesłanka, która jest interpretowana w sposób węższy.
  • Odpowiedz
@Volki: ja wiem, 2 razy ci to wysyłałem, pytania zadaje tobie xd a ty caly czas krecisz sie w kołko i robisz fikołki xD

Korwin jest za odrzuceniem przesłanki eugenicznej, bo ta pozwala na aborcje potworków, na ktorą korwin przyzwala i rozumie xd no tak to wygląda xd

A co to za węższy sposób interpretowania? XD znowu zadnych konkretów
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejetn

ja wiem, 2 razy ci to wysyłałem, pytania zadaje tobie xd a ty caly czas krecisz sie w kołko i robisz fikołki xD

No to ci odpowiadam, że na tym obrazku masz podane.

Korwin jest za odrzuceniem przesłanki eugenicznej, bo ta pozwala na aborcje potworków, na ktorą korwin przyzwala i rozumie xd no tak to wygląda xd

Jest za odrzuceniem przesłanki eugenicznej, bo pozwala na aborcję nie tylko potworków.
  • Odpowiedz