Wpis z mikrobloga

Co myślicie o wejście w #allegro ? Ostatnie dni na płasko po ciągłym spadku. Wszystko co najgorsze chyba się Allegro już przytrafiło (wejście Shoppe, Erli, Amazon, ma wejść jeszcze JD), ale jedynym realnym przeciwnikiem jest Amazon ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Allegro na razie przebija Bezosa wszystkim poza darmową dostawą bez MWZ ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przed nami najbardziej zakupowy okres w roku
#gielda
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@BetPay: rano komuś, kto pisał że ma - 30% na allegro i chyba zostanie longterm na kilka miesięcy, odpisałem że jak teraz ma stratę - 30% to longterm chyba na kilka lat żeby to odrobić. Debiut Allegro, pompowanie i ochrona kursu żeby wejść do WIG20 to przemyślana akcja zagranicznego funduszu żeby drogo skeszować dojrzały biznes za pieniądze polskich przyszłych emerytów. Wpis jednak został skasowany (przez autora?).
Dla mnie kierunek kursu na
@BetPay: Konkurencja nie będzie siedziała przy stole i patrzyła jak allegro samo je tort, na ten krótki termin to i może coś tam można zarobić ale dla mnie to oni są totalnie spaleni w długim terminie
@BetPay: Nikt ci nie napisze jak będzie, ja bym wolał coś co potencjalnie może wzrosnąć w długim terminie w przypadku fakapu. Osobiście nie wiem skąd bierze się tak duże zainteresowanie ichniejszym papierem.
@BetPay wg mnie nadal są dość dobrze wycenieniu jak na generowane zyski i perspektywy na przyszłość (które nie są złe, ale na kilkukrotny wzrost zysków też nie ma szans)