Wpis z mikrobloga

to jest jeszcze bardziej śmieszne jak dowiesz się że ten egzamin ma średnio 90% zdawalność.

@ljcik:
a jeszcze bardziej smieszne, że próg by zdac to było 51 pytań na 120.
Coś czuję, że z 20 lat temu ten próg wynosił 70 na 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kamilek98PL: Akurat PESy są #!$%@?. Nie bronię jej, ale to typowo p0lacki egzamin typu pytają cie o jakąś pierdołe z marginesu 2k steonnicowego podręcznika, która jest #!$%@? nieistotna klinicznie, bo bywa, że lekarze z 15letnim stażem nie mają pojęcia o #!$%@? chodzi.
Na AiIT bywają takie pytania np o dializy, że mój znajomy nefrolog się za głowę łapał.
@ljcik nie masz pojęcia o czym piszesz. Moja Narzeczona w zeszłym roku podchodzila do PES z pediatrii, przygotowywała się 3 miesiące ucząc się dzień w dzień 8 godzin. Ponad połowa podchodzących do egzaminu nie zdała. Ten egzamin to jest patologia, trzeba ryc na pamięć mnóstwo materiału a jak się jest w okolicach 30tki i ma się życie prywatne jest mega trudne. Na Mirki łatwo się śmiać z lekarzy ale zrób najpierw takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w3n5zu: no kto by pomyślał, egzamin na specjalistę który ma doczynienia że zdrowiem ludzkim jest trudny, powinni Kurla dać 10 pytań abc i pora na csa ( ͡ ͜ʖ ͡)
@pw1 jeśli chodzi o moje osiągnięcia ,to tak- jednym mogę ci się pochwalić. Potrafię przewidzieć przyszłość. Co do twojej- cieniutko. Będziesz ssać flaki na centralnym za hajs.
@Crisu: powód do wstydu tutaj to nie to co ty myślisz - tutaj powinna się wstydzić nazywania się tytułem, którego jeszcze nie ma i zbyt wysokiego mniemania o sobie. Gdyby była tak zajebista jak się jej wydaje to by zdała z kompletem punktów. Chodzi o to iększość z nas tutaj nie twierdzi, że jest debilem bo nie zdała, tylko że ma ego rozyebane jak stąd do Saturna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w3n5zu: no ale co nie mam racji? To że egzamin trudny to znaczy że ma się go olewać? Takim samym tkoiem myślenia ja mogę nazwać się prawnikiem a jak ktoś się spytać o egzaminy to powiem że zdawalosc jest niska i nie pisze ich