Wpis z mikrobloga

Typy na Majora #csgo od naszego eksperta z grupy #betekipa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bymas > acoR
Kurs 1.7, a acoR na tym turnieju to najgorzej performujący gracz dla mysz i mnie to nie dziwi. Bez względu na wygrywanie spotkań czy przegrywanie fragi często kręcą się wokół 12-15, gdzie Bymas raz po raz trzaska 20. Rozkręcił się już od paru turnieji młodziak i bardzo dobrze mu wychodzi czy to entry czy hold czy lur, poprostu wszedł chyba w najlepszy możliwy wiek dla siebie i trening zbiera teraz owoce na największym turnieju. Chłopak nie czuje presji w przeciwieństwie do acoRa, który z resztą będzie miał stricte na przeciwko syrsoNa, który jest od niego minimum klasę wyżej w tym momencie.

Xyp9x > Lucky
Zamieniłem w ostatnim momencie za sdy > glaive, bo cała otoczka wskazuje na to, że Lucky nie da rady poradzić sobie z presja. Młody od samego początku sobie nie radzi, zero Impactu, najprostsze strzały niecelne. Bilans 2-2, mecz o awans przeciwko degsterowi (!), więc kto ma to wziąć na barki jak nie stara gwardia. Lucky i tak jest już przybity bardzo mocno swoimi wynikami, pewnie zabronili mu czytac jakiekolwiek komentarze, ale wątpię że to pomaga, bo on sam wie jak fatalnie mu idzie. Nie uważam, by w tak ważnym spotkaniu się coś zmieniło i myślę że stare wygi wezmą to w swoje ręce, a doświadczenie Xypa tu się przyda bez wątpienia, kurs zadowalający.

Oba typy dostępne w BETFAN - jeżeli nie macie tam jeszcze konta, możecie zarejestrować się z kodem EKIPA i obstawić pierwszy kupon z zabezpieczeniem w postaci cashbacku aż do 600 zł. W razie jakichkolwiek pytań piszcie - postaramy się pomóc :) Koniecznie obserwujcie nasz tag, aby być na bieżąco!

#bukmacherka
  • 1