Wpis z mikrobloga

Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. Jutro mamy #slub jej siostry, a ona kupiła sobie dwie sukienki, żeby na żywo zobaczyć i jedna z nich odesłać xD #logikarozowychpaskow.

Która z tych sukienek wam bardziej się podoba? Druga w komentarzu. Mnie się obie podobają i nie umiem doradzić. Szczególnie liczę na pomoc mirabelek.

#kiciochpyta #wesele #modadamska #zwiazki #modadamska
derton778 - Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. Jutro mamy #slub jej sio...

źródło: comment_1635501907aar6bmWF5Xbcf61gcnifj8.jpg

Pobierz

Która sukienka

  • Sukienka nr 1 67.5% (919)
  • Sukienka nr 2 32.5% (443)

Oddanych głosów: 1362

  • 134
  • Odpowiedz
@derton778 obie ch#jowe na ślub. Jak to jest że różowe mają taki talent to kompilowania sobie życia i robienia problemów z dupy? Jest milion innych kolorów. Ale nie. Kurna wybierze biały, a potem będzie się przez pół roku fochac z panna młodą xD taguj #logikarozowychpaskow ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
No i co z tego? To gość na weselu już nie może białej sukienki założyć, bo taka ma panna młoda xD?


@derton778:

Wiesz , takie zacofane kato-zwyczaje. Wg mnie czepianie się koloru ukienki gości to zenada.
Zasada powinna być jedna: goście nie powinni być lepiej ubrani od pary młodej, ale to już powinno leżeć w gestii pary młodej aby to para młoda aprawdę elegancko się ubrała.

Wesele nie powinno skupiać się
  • Odpowiedz
Pytam, która sukienka jest lepsza. A nie czy biała pasuje na wesele. Kumasz różnice?


@derton778: Kumamy różnice, ale w związku że obie są białe, a twoja laska nie jest panną młodą, to twoje pytanie jest - tak to kolokwialnie ujmę - z dupy.
  • Odpowiedz