Wpis z mikrobloga

Pamietaj ze do schroniska trafiaja wlasnie takie kochane pieski jak ten co masz ty. Zycze temu psu by nie trafil do schroniska jak sie znudzisz.


@bobikufel: co ty pieprzysz, przecież w schroniskach jest przeważający ogrom kundli XDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@bobikufel: ech, trzy lata z różowa prowadziliśmy dom tymczasowy dla takich właśnie poezyconych kotów, które braliśmy i szukaliśmy im domu. Od 4 lat mamy dodatkowo swoje koty. Teraz mam swoje mieszkanie, więc mogę pozwolić sobie na psa. A Ty nie znając mnie twierdzisz, że się z nudzę i go wyrzucę. Wiem że hodowle są złe, bo psów tylko przybywa np. W schroniskach. Ale najwięcej psów w schroniskach to albo hodowle nielegalne,
  • Odpowiedz
Debil się spina, że op wziął psa z hodowli japoerdole, bardzo dobrze zrobił. Już widziałem trochę tych psów ze schronisk u znajomych i każdy albo był #!$%@? psychicznie albo chory. Oczywiście choroba utajniona przez schronisko. Chciałem wziąć kota to debilka ze schroniska mnie zlała i dała wymagania z dupy, miesiąc ponad wisiał na olx. Wziąłem ze wsi i to była dobra decyzja. Schroniska to patologia.
  • Odpowiedz