Wpis z mikrobloga

@suluf: ponownie używasz pojęć medycznych bez zrozumienia


@bartolomis: Niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym ? Rozumiem znaczenie tego terminu i sposób użycia. Rozumiem że to nowa zabawa z moderacją na unikanie bana ? Ja nie powiedziałem że powinnien brać leki bo jest ułomny, ja tylko wymieniam medyczne terminy które znam i nie mają one nic wspólnego z rozmowa. Czekam na kolejny wpis o spisku moderacji jak ten fortel nie przejdzie (
  • Odpowiedz
@suluf: Nie rozumiesz, bo nie przeczytałeś żadnego podręcznika psychiatrii

Ale fajne są te twoje urojenia ( ͡º ͜ʖ͡º)


@bartolomis: To są te słynne argumenty ? Ad personam i dalsze udawanie że ty po prostu losowe zwroty medyczne podajesz bez przyczyny ? I jeszcze ta wstawka o książkach ? Oj widzę że ci boli posiadanie konta bez bana
  • Odpowiedz
@bartolomis

A okultyzm prowadzi do depresji


Samo pojęcie okultyzmu zostało stworzone przez system kościelny i dla osób spoza tego systemu oznacza obrzędy, symbole i kulty, które były zakazane przez ten system. Zdanie, że 'okultyzm prowadzi do depresji' jest tylko częściowo prawdziwe. Wynika to jedynie z działalności systemu kościelnego i piętnowania tego typu obrzędów czy to poprzez krytykę czy, jak to bywało w przeszłości, poprzez akty przemocy. Jeżeli to zdanie ma być całkowicie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drzewnyzwierz: zrób to samo jeśli w przedszkolu świętują typowo boże narodzenie. Powiedz że Cię to obraża i nie chcesz żeby twoje dziecko uczyło się o Jezusie.
Co prawda do tego tematu przedszkola ostatnio podchodzą ostrożnie i mówią po prostu "święta" ale różnie jest.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Zabawne, jak niektórzy katolicy uwielbiają prześladować innych ludzi i zabraniać im żyć jak chcą, a potem płaczą, że to oni są gnębieni xD
  • Odpowiedz
@saakaszi: a jakby tak każde dziecko uczestniczące w imprezach hellowyinowych dostało takie same kary, jak osoby przejeżdżające przez bulwary, parki czy lasy i musieliby zapłacić tysiące złotych kary za ich uczestnictwo? Kochani, mamy stan pandemii, jako rodzic podpisuję się pod tym i powiem Wam, żebyśmy byli odpowiedzialni, uświadamiali nasze pociechy, stosowali konkretne i twarde konsekwencje - większość z nas ma przecież kredyt na apartament do 42m2 i chodzi o to, żebyśmy
  • Odpowiedz