Wpis z mikrobloga

@bartolomis: No tak tak, twój za to bardzo na temat i prosto w punkt XD Swoją drogą łatwo cię urazić, mój ty pobożny płatku śniegu, że tak wszystko do moderatora zgłaszasz XD Ale notatki mi nie usuną, więc będę pamietał, żeby nie wdawać się w polemikę. Bywaj :D
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja pie*dolę. Odwołać zabawę wszystkim dzieciom, bo jeden oszołom się spruł.
Ja byłam wychowana w domu jehowych i chociaż tyle, że to mi rodzice zabraniali uczestnictwa w zabawach, a nie że robili wszystko, by inni też się nie bawili. To, jaki miało to na mnie destrukcyjny wpływ, gdy na drugi dzień wszyscy opowiadali sobie, jak się bawili i co dostali, oraz jak byłam poddana pod ostracyzm klasowy przez to, że
  • Odpowiedz
@bartolomis: > proszę zmień leki bo bredzisz

Mmm, cóż za piękny argument, zupełnie nie ad personam! Ten zachwycający, merytoryczny poziom dyskusji! Człowieku, jesteś na poziomie Kempy, wyzywanie od zdrajców, sprzedawczyków, folksdojczów, a potem płacz i oburzenie, bo ktoś zwrócił uwagę że włosów nie umyłeś XD. Typowa religijna moralność Kalego.

Daj sobie już spokój, nie będę sobie brudził rąk by obrzucać się z Tobą odchodami - bo dyskusja z Tobą żadna, uwierz
  • Odpowiedz
@galicjanin:

teraz to by Cię pewnie zwyzywał od Belzebubów. Kiedyś polski KK nie przywiązywał aż takiej wagi do Halloween bo było to mało znane niszowe święto, obecnie sytuacja się zmieniła.

Generalnie wtedy dopiero zaczynała się ta nagonka, i chyba jeszcze nie zaktualizował swojej wiedzy w kościółku na temat tego co wolno a co nie, i pomyślał samodzielnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
, profesjonalne zwroty medyczne już nie


@bartolomis: słowo leki to nie jest profesjonalny zwrot medyczny. Twój komentarz o bredzeniu to też nie jest diagnoza medyczna. To tylko twoje typowe ad personam kiedy nie masz argumentów. Widzę że planujesz powrót tylko na jeden dzień ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bartolomis: I fanatyczna i po prostu bezdennie głupia, i mniejszość bo ludzi które te bajki traktują na poważnie(a nie po prsotu z przyzwyczajenia) jest naprawdę mało. Za to takie osły mają w zwyczaju najgłosniej krzyczeć.
  • Odpowiedz