Wpis z mikrobloga

@bartolomis Polskie głupie społeczeństwo pozwoliło dojść do władzy hołocie z krzyżem zamiast mózgu, więc chwilowo sekciarskie pomysły są bardzo promowane. Tym niemniej cieszy, że opór społeczeństwa jest coraz większy i rośnie świadomość na temat zdradzieckiej i szkodliwej działalności zboczeńców w sutannach.
  • Odpowiedz
Widzę że planujesz powrót tylko na jeden dzień ( ͡º ͜ʖ͡º)


@suluf: ech myslałem że się czegoś nauczył, ale jednak nie...

i nie na jeden dzień tylko dowrócony jezus, pójdzie do martwych po 3 dniach
  • Odpowiedz
@suluf: ech myslałem że się czegoś nauczył, ale jednak nie...


@Leniek: No nauczył. Błędnego wniosku że jak komuś napisze że by brał leki to wystawia mu profesjonalną poradę medyczną
  • Odpowiedz
@saakaszi: W jakim chorym państwie żyjemy, jeśli zabawy dla dzieci są potępiane przez organizację przestępczą przy akompaniamencie władz? Co to w ogóle #!$%@? jest? Zaorać to gówno w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@bartolomis: Widzę, że urojenia i syndrom wyparcia na niezmiennie wysokim poziomie. Wyjdź na ulicę i zapytaj o pierwsze skojarzenie ze słowem pedofil to będziesz miał prawdziwy obraz stosunku społeczeństwa do tej parszywej sekty.
  • Odpowiedz
to miałem prawo podejrzewać proces psychotyczny


@bartolomis: No tak, to porada medyczna byłą a nie zasłyszana obelga w swoją stronę którą niczym papuga będziesz powtarzać. Już widzę że odpowiedz o gołębiu ci się znudziła jak ci kiedyś ją napisałem w odniesieniu do twojego stylu "argumentów" ?
  • Odpowiedz
@StefanEm: dużo ad personam i bluzgania, do tego myślenie życzeniowe a konkretów brak


@bartolomis: A co miałem napisać. Zaprzeczyć i napisać "weź leki"? To bezmyślnych fanatyków, żadne argumenty i tak nie trafiają.
  • Odpowiedz
@StefanEm: pierwsze skojarzenie a fakty to dwie rożne kwestie


@bartolomis: To prawda, gdyby ludzie mieli rzeczywisty obraz działalności kościółka, to wywieźli by czarną hołotę na taczkach.

Na razie żadnych argumentów nie podałeś


@bartolomis: A jakich Ty argumentów potrzebujesz? Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie, nie będzie miał nic przeciwko zabawie hallowennowej tylko dlatego, że jakiś szaman bez szkoły i banda bezmyślnych fanatyków poczuje się obrażna.
  • Odpowiedz
@suluf: medyczne, ale błędne diagnostycznie


@bartolomis: trzeba mieć niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym żeby widzieć bardziej mądre słowo i myśleć że to jest tak z czapy podany termin medyczny, a nie zwrot skierowany w stronę rozmówcy w celu obrażenia go

A okultyzm prowadzi do depresji


@bartolomis: Te rzesze dzieci w depresji po zabawie Halloweenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakich pasożytów? Jakie systemowe?


@bartolomis: Powszechne znane dane na temat działalności kościółka i bandy bezwartościowych, niewykształconych, niepracujących, nie płacących podatków zboczeńców w sutannach.
  • Odpowiedz