Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten program friza z logo jakiejś zdrapki, zrealizowany jak w Regionalnej Telewizji Bytom. Czy ja dobrze rozumiem, że z tych uczestników 2 osoby zostają do końca, wygrywają kontrakt z ekipą i będą musieli brać udział w jakimś nowym projekcie friza przez rok zamknięci w jakiejś kolejnej chacie influencerów? xDDDD przecież największym wygrywem tutaj będą ludzie, którzy odpadną przed samym finałem, bo nie uwiążą się jakimś #!$%@? kontraktem na #!$%@? procent, nie będą musieli wysłuchiwać obelg od jakiegoś zdziadziałego wilk z wall street wannabe, tarzać się w kisielu tego karła friza, a po prostu robić co chcą z już wyboostowanymi przez program socialami xDDDD jakbym był w tym gównie to sam bym się #!$%@?ł przed końcem xD
#friz #genzie #polskiyoutube
  • 6
@wcfilmowe: Minus jest taki że specjalnie nigdzie nie podają ich nazwisk ani instagramów aby przypadkiem nie dostali boosta przez występ w programie. Nie ukrywajmy że większość tego nie wyszuka i po czasie o nich zapomni. Oczywiście nadal mogą w jakiś sposób wykorzystać fakt że mają rozpoznawalne twarze.
@wcfilmowe: tez za krotko ten program trwa, ze zdarzyli uzaleznic ludzi od siebie na tyle by chcieli ich tez sledzic po programie + no nie sa tacy ciekawi by ich sledzic.. ja obecnie tylko Bartka obserwuje ale tez nic ciekawego nie dodaje za bardzo moze to kwestia umowy a moze nie umie prowadzic socjali.
@corryand: no taka typowa influenserka już trochę z niej jest, poleca kosmetyki, już jest twarzą jakieś marki nawet, ale ja najbardziej lubię jak wrzuca jakieś outfity, ma fajny styl, no i tak jak nigdy nie używałam tiktoka, tak sprawdzam jej profil co jakiś czas, bo potrafi być zabawna XD
@wcfilmowe: Kwestia jak będą prowadzić swoje profile po programie. Wiadomo jakieś scamerskie współpracę wpadną więc będą zarabiać na Instagramie ale czy ludzie będą chcieli ich oglądać. Jeśli ktoś dobrze to wykorzysta to faktycznie będzie wygranym