Wpis z mikrobloga

@Ahhahansjahs: może żona wystawiła mężowi, żeby się potknął o niego przy wyjściu i go zabrał. Moja, na moje wyraźne życzenie, tak robi; inaczej nie pamiętam.
Nie mówiąc już o sytuacjach jak nieprzytomny rano potrafiłem powiedzieć pani dozorczyni 'dobry wieczór' lub zapytany przez nią o jakaś głupotę oplułem sobie brodę.
Przed pierwszą kawą świat to dziwne miejsce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@babiarzu: 'ze względu na przepisy przeciwpożarowe wózki powinny znajdować się w specjalnie do tego wydzielonych pomieszczeniach. Pozostawienie wózka na klatce schodowej jest wykroczeniem. Pozwala nałożyć na właścicieli wózków mandat karny.' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To samo tyczy się rowerów i innch pierdół.
@Ahhahansjahs: moi sąsiedzi też tak robili. Wystawiali worek ze śmieciami na klatkę pod drzwi i wyrzucali za pare godzin albo na drugi dzień dopiero. Jak dołożyłem im swój worek ze smieciami po kryjomu jakies 3-4 razy to problem zniknął ( ͡° ͜ʖ ͡°) mocno zdezorientowani chyba byli bo razem ze swoimi wyrzucali moje, ale najważniejsze że pomogło xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ahhahansjahs: wszystko zależy od kontekstu - jak stoi całą noc i #!$%@? no to coś jest mocno nie tak, jak stoi 10min i nie śmierdzi to o co ci w sumie chodzi.

Na wykopie oczywiście rzeczywistość jest 0-1 więc worek stoi od 10 lat i #!$%@? tak, że czuć w domu - grono ekspertów i znawców tej sytuacji ma więc swoje zdanie na ten temat, które musi powtórzyć 50 razy w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ahhahansjahs: mi się zdarza raz na miesiąc w czasie porządków. Wyrzucam śmieci za drzwi bo póki się zbierają z.mieszkania nie ma co wynosić a trzeba wszędzie posprzątać. Ale ostatnie piętro i leżą może z 2-3h
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zefj: nie masz tutaj żadnej mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle z tych wykopowych komentarzy - dowartościować się, zwalić konia z resztą ekspertów i absolutnie nic z tego xD