Wpis z mikrobloga

@ExeN666: po jej wymowie i intonacji widać że gardzi takim "show" oj ptysiowi już musi się palić grunt pod nogami i chyba już możemy się pożegnać z tym ścierwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pesadelo: Czy Ty masz pojęcie o czymkolwiek czy tak sobie wypisujesz?
Firma zabezpieczająca event od strony medycznej bierze za to pieniądze i to jej pracownicy podejmują decyzje kiedy wydarzenie należy przerwać i jak postępować. Żaden Ptychu...
  • Odpowiedz
@ranny:
To słabo zabezpieczony event, skoro taki Najman wrzucił post że u niego na gali jest DWIE karetki a nie jedna.
Tutaj była jedna, i gdyby odjechała z Walusiem i ratownikami, to event musiałby być natychmiast przerwany. A transmisja ppv i te sprawy, nie było im to na rękę.
  • Odpowiedz
Tutaj była jedna, i gdyby odjechała z Walusiem i ratownikami, to event musiałby być natychmiast przerwany.


@Pesadelo: tylko że tutaj de facto nie o to się rozbiło. Mogłoby być na Punchdown nawet i sto karetek, ale PODOBNO (nie weryfikowałem tego, więc opieram się na ich oświadczeniu) taka prywatna karetka, nie może służyć do przewozu osób w stanie zagrażającym życiu, co jest mega absurdem. Z kolei takich "normalnych" karetek nie da
  • Odpowiedz
@Adams_GA @ranny: On ma 12 lat, i jest trollem. Opiera się na bonusie i najmanie, nawet nie myśląc co pisze. Olejcie go, szkoda czasu. Mnie zwyzywał bo mu nie pasuje że ktoś podważa Najmana I bonusa, a opiera się na oficjalnym oświadczeniu.
  • Odpowiedz
@RafDan: Kolego już Tobie odpisałem, że w tej sprawie nie ma co się opierać na relacji kogokolwiek tylko na własnym rozumie i rozsądku którego widzę że Tobie brakuje. Być może jest tak że prawda leży gdzieś pośrodku, być może będzie tak że federacja korzystając z luk w prawie się jakoś obroni ale akurat obarczanie winą Bonusa bo kiedyś podczas wywiadu się zrzygał pod siebie, albo że jest debilem bo kiedyś
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: Ale fakty są takie, że na imprezie nie musiało być żadnej karetki, bo tak stanowi prawo, a mimo tego oni karetkę mieli. Według oświadczenia taka karetka nie może transportować kogoś w stanie zagrożenia życia, i trzeba czekać na pogotowie - natomiast nie można wypożyczyć karetki z "państwa" bo takich usług nie świadczą. Więc koło się zamyka, i tyle faktów.
  • Odpowiedz
A czy ja napisalem ze go szybko nie przewiezli? Nie wiem czy go przewiezli szybko czy nie, to stwierdzi prokurator. Szybko to pojecie wzgledne, wiem natomiast ze przy takich urazach mozgu wazne sa minuty a nawet sekundy gdy dochodzi do ucisku krwiaka. Stwierdzam z cala stanowczoscia ze organizatorzy nie zrobili wszystkiego aby zminimalizowac ryzyko urazow i tyle.
  • Odpowiedz