Wpis z mikrobloga

@muchmuchmuch przesłuchałem pierwszą godzinę.. w sumie jest tam dużo merytoryki, Wieczorkiewicz chyba stara się nas bronić, Herzyk z kolei nas nienawidzi, kuc rzuca cały czas jakimiś danymi.
Ogólnie ciekawe się to ogląda.
Btw: Nie wiem co ze mną nie tak ale Herzyk mi się w opór podoba...
  • Odpowiedz
@muchmuchmuch: Obejrzałem połowę i litości niby poważnie chciały podejść do tematu a co drugie słowo heheszki z przegrywa i jego teorii blackpill cytowanych w nawiasie zaznaczonym gestem palcami żeby przypadkiem kogoś nie urazić czym tylko je potwierdziły. Przez cały czas czuć pogardę z ich strony i wewnętrzną bekę z podludzi którą momentami chcą maskować udawaną empatią i poważną miną z pseudouniwersyteckim bełkotem, równie dobrze psy mogłyby pisać książkę o treserach
  • Odpowiedz
Feministki: "O problemach kobiet powinny mówić kobiety! Jak to jest że o aborcji wypowiadają się sami mężczyźni!"

Tymczasem feministki co do problemu inceli:
Dwie kobiety i jeden feminista który za incela się nie uważa.
Cóż. Nie od dziś wiadomo że feminizm to beka z logiki.
Oglądam dalej, towarzystwo kompletnie nie rozumie że "incele" to nie jest jakaś subkultura internetowa, i większość inceli zapewne nawet nie słyszała o blackpillu i nie zastanawiała się kto się kwalifikuje jako incel a kto nie.
  • Odpowiedz
@mathias94: Też obejrzałem już około godziny i mam takie same wrażenie, że ta Herzyk nienawidzi mężczyzn i o tym można by napisać książkę.
Za to Patrycja wydaje się obiektywnie patrzeć na ten temat i raczej merytorycznie podchodzi to tego o czym zamierza pisać czy co "bada" (dziewczyny mają tu konto @herzyk_wieczorkiewicz). Jakiś czas temu czytałem jej artykuł o właśnie incelach w jakiejś krytyce politycznej i w sumie to
  • Odpowiedz
że ta Herzyk nienawidzi mężczyzn i o tym można by napisać książkę.

Za to Patrycja wydaje się obiektywnie patrzeć na ten temat


@Sick_Bitch: ciekawe w jakim stopniu wynika to z wygląd. Bo też odniosłem takie wrażenie, że Herzyk gardzi mężczyznami w jej wypowiedziach. Tylko że widocznie Wieczorkiewicz jest zdecydowanie ładniejsza.
  • Odpowiedz