Wpis z mikrobloga

Napiszcie rzeczy oczywiste i nieoczywiste związane z męską urodą/modą, które facet może poprawić a mają wpływ na odbiór waszej osoby przez innych ludzi jak i poprawią waszą własną samoocenę.
To nie koniecznie musi działać u wszystkich i być łatwe do osiągnięcia ale rzeczy które jednak większość może/mogłaby zmienić. Jeśli mogę prosić to bez negatywnych komentarzy proszę i stwierdzeń że nic się nie da.

Ja dam 3:
1. Fryzura- Sam to przerabiałem, trzeba zauważyć wady i zalety własnych włosów. Jest to jeden z bardziej zauważalnych elementów który wpływa na estetykę. Ludzie zazwyczaj źle odbierają mężczyzn którzy mają długie włosy lub są ogoleni na 'jeża'
2. Dobrze dobrane i dopasowane spodnie - Kiedyś byłem fanem zwykłych jeansów bo każdy w takich chodził ale od kiedy odkryłem że spodnie mogą być lepiej skrojone do naszej sylwetki a do domu i na spacery dużo lepiej wybrać dresy niż uniwersalnie chodzić ciągle w jeansach to jakbym się drugi raz narodził. Naprawdę to dużo zmienia.
3. Niski poziom tkanki tłuszczowej - Niestety nie dotyczy to tylko ludzi ulanych od nadmiaru wagi ale też tzw. skinnyfatów, czyli waga się zgadza a sylwetka jest odpychająca i mimo teoretycznie dobrego bmi masz wystający brzuch i drugi podbródek. Oczywiście pewnych cech anatomicznych jak układu kostnego za bardzo się zmienić nie da to jednak zazwyczaj większość niedogodności może zniknąć po zmianach w podejściu do ruchu i diety w życiu.

Śmiało podawajcie swoje, chętnie poczytam a może i ktoś weźmie te rady dla siebie.

#uroda #podrywajzwykopem #mirkokoksy #niebieskiepaski #przegryw #modameska
  • 13
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad:
- postawa - garbienie się, brzydki chód sprawia wrażenie, że człowiek jest mniej atrakcyjny niż jak się wyprostuje. Jak ktoś ma wady postawy, to ciężko je od tak poprawić, ale warto nad tym pracować
- zęby, jak są krzywe albo żółte to trzeba coś z tym zrobić. Tak samo paznokcie, regularnie obcinać, czasem zrobić jakiś prosty manicure
- cera - peeling, usuwanie zaskórników, pryszczy, kremy na suchą skórę, solarium jak
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad:
Włosy
Zęby
Zarost
Sylwetka na tyle aby koszulka się dobrze układała na tobie czyli nie wystający brzuch i szersza obręcz barkowa niż biodra.

Wszystko można poprawić mając chęci do pracy nad sobą i checi do pracy zarobkowej aby zapłacić odpowiednim ludziom (przesczep włosów, barber, licówki na zęby, trener personalny itp.)
  • Odpowiedz
@Karolak01: No cóż, sam jestem wąski jak patyk ale i tak po latach przeciętni ludzie mówią ze fajnie na mnie koszulki leżą.

Kwestia tez tego ze kupuje o kroju gymfit czyli krotkie opięte rękawki, opinające klatkę i dłuższe niż zwykle.

Żeby wyglądać lepiej od przeciętnego Polaka nie trzeba mieć specjalnej genetyki, bo konkurencja na ulicach jest nisskiego lotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darknes17: Tak tylko z tego co widze po sobie i znajomych, kiedy wyrośliśmy z bycia naturalami to na bombie nieproporcjonalnie do reszty partii poprawily się barki. Naturalne barki są z zasady wąskie, jeszcze jak ktoś ma genetycznie szeroką miednice to its over
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: Zaskoczę Cię, ale dbaj o dłonie. Babki mają jakiegoś #!$%@? jeśli chodzi o zadbane męskie dłonie. Staraj się często piłować paznokcie i usuwać wszelkie brudy. Jak masz suchą skórę, to nawilżaj ją preparatami do dłoni. Serio, możesz być średni, a jak masz ładne dłonie, to masz plusa u różowych, czasami nawet sporego.
  • Odpowiedz