Wpis z mikrobloga

@rbk17: I bardzo dobrze, to i tak jest spóźnione o dobre 10 lat. Na niektórych osiedlach czy wioskach nie da sie żyć przez imbecyli smrodzących jakimś gównem.
  • Odpowiedz
nie wiem skąd te info ale nawet grafika przedstawiona przez Ciebie mówi, że dopiero od 01.01.2027r


@r102: mam informacje od osoby zajmującej się tym że przełożyli na 2023
  • Odpowiedz
Nie będzie żadnych protestów?


@rbk17: ja mogę zaprotestować czemu tyle czasu musiałem czekać aż ludzie dookoła mnie przestaną w imię własnych oszczędności mnie truć dymem z własnych kominów.
  • Odpowiedz
i bardzo #!$%@? dobrze, jak chcecie truć to siebie nie innych.


@rEwx: ale czemu to do mnie? Na wsi mieszkam, prędzej się czepiać tych co w miastach gdzie stara chałupa z kopciuchem jest wybudowana pod blokiem.
  • Odpowiedz
Tak po prostu w ciągu 2 lat wymienicie piece za 10-15 tys. zł?!


@rbk17: no ja o planach przechodzenia na piece (i to z doplatami od samorzadow) slysze od lat, wiec o jakich 2 latach tu mowa?
  • Odpowiedz
@rbk17: Dobre, gdyby nie to że teraz już czepiają się ekogroszku :P Tak jak stał i był nadmiar teraz go nie ma i cyk cena mocno do góry. I tak to pewnie było zamierzone :D Nie ważne czym ogrzewasz dom i tak jest już drożej na wszystkim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rbk17: ja mam piec tradycyjny ktory robi za zbiornik na wode #pdk oprocz tego mam puec gazowy tak jakby sie ktos mial #!$%@?ć, oprocz tego mam 2 kominki wiec dym moge latwo wytlumaczyc ( ͡ ͜ʖ ͡) oprocz tego mam kawalek lasu ogrod a i palety tez czasem przywiozę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@igik1234: ALE PANJE WUNGIEL NOJLEPSZY JO NIE BĘDĘ PŁACIĆ BO ZAWSZE SIĘ WUNGLEM PALYŁO I DOBŻE BYŁO KURUA ZŁODZIEJE TYLKO MOJE PINIONCE HCO!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na frajerów z niskiej emisji zero litości. Mandaty 5-cyfrowe na wejście i heja.
  • Odpowiedz