Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 27
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Wtorek, 26 października 2021. Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Słońce podniesie się dziś o 07:36. Świecić będzie 9 godzin i 48 minut, w zenicie znajdzie się o 12:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:24. Ciemna noc zapadnie o 18:43, ale gwiazd można wypatrywać od 18:01.
  • 17
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

@wyinwidualizowany: a czy kitku też jest jesieniarzem? ()

Powoli do pracy trzeba zmierzać, jutro wolne, niebieski już będzie jechał na wszystkich świętych, ja dopiero w weekend. Trzymajcie się ciepło, pijcie dużo herbatki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@slabehaslo: tylko półtorej? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ostatnio zamówiliśmy pizze w najbliższej pizzerii i spóźniła się ponad 4h XD Na infolinii powiedzieli, że dostawca po prostu stoi w korku. Aż patrzylam czy przypadkiem lokalu z Warszawy nie kliknęłam, że typ na skuterze aż tyle czasu jedzie ¯\_(ツ)_/¯

@wyinwidualizowany: ale uwielbiam jak
Dobry wieczór,
w sensie to już koniec października się zbliża? Kiedy, co?! Masakra. No nic, wróciłam niedawno z pracy i zasiadam do zadań z uczelni.
Padam na ryj, pewnie zaraz pójde spać.
Udanego wieczora wszystkim :)

@omi-omi: @micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub