Wpis z mikrobloga

Jako, że dwoje członków rodziny mi się wyhuśtało w 2018 oraz 2020 () to mogę powiedzieć, że po takiej osobie ciężko poznać co planuje. Kuzyn np. poprosił swoją partnerkę wieczorem o 2 dyszki, bo idzie do sklepu. Wyszedł, kupił fajki, wrócił do bloku, ale poszedł do piwnicy, wypalił jedną fajkę i ubrał na szyję pasek... Nie ma chłopa.


@radziuxd: Zawsze dostrzega się w takiej osobie zmianę w
przecież to wygląda jak fejk w #!$%@?, 3 minuty po wypadku przyjechały służby? xD


@GigaCzad: Tak, grupka młodych ludzi postanowiła zrobić sobie żarcik. Jeden z nich odpalił live, drugi udawał pociąg i hamowanie, trzeci przyleciał z latarką i krótkofalówką, czwarta ( kobieta ) nadawała przez radio, piąty i szósty przyjechali ciężarowymi autami na sygnale po to aby sprankować kilku znajomych ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ułomność to choroba
@SeriousDude: nie rozumiem po co te inwektywy, mam nadzieję, że poczułeś się przez chwilę lepiej. Przy odpowiednim nakładzie pracy można na spokojnie to zmontować, szczególnie, że nie widać na nagraniu ani pociągu, ani pojazdów służb, ani ciała, widać jedynie światła pociągu i latarki, a sygnały dźwiękowe i dźwięk pociągu można podłożyć w każdym programie do postprodukcji...