Wpis z mikrobloga

Najbardziej uprzywilejowana, nielubiana grupa zawodowa to:
#pytanie #pracbaza #ankieta
exploti - Najbardziej uprzywilejowana, nielubiana grupa zawodowa to:
#pytanie #pracb...

źródło: comment_1635067223JK1fcQZ3TiKHjvO5LgwOqb.jpg

Pobierz

Najbardziej uprzywilejowana, nielubiana grupa zawodowa to:

  • Górale (żyjący z turystyki) 8.4% (98)
  • Górnicy 59.8% (700)
  • Policjanci 13.8% (162)
  • Nauczyciele 2.1% (24)
  • Taksówkarze 7.7% (90)
  • Urzędnicy 4.7% (55)
  • Lekarze 1.8% (21)
  • Rolnicy 1.7% (20)

Oddanych głosów: 1170

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RozbrykanyKartofelek: z całym szacunkiem ale do straży nie idą za i inteligentni ludzie poza 1 % resztą to każdy chłop z ulicy by ogarnął. Jeden mądry wystarczy a reszta to chłopy do roboty. Znam te jednostkę i sposób działania od podszewki. Mój ,,kolega lat 23 dostał się do straży mając wielka nadwagę i upośledzeniem w takim stopniu że trudności sprawiała mi tabliczka mnożenia. Ojca brat był szefem w straży i
  • Odpowiedz
@Nowyfacet: jak ja fizycznego to kasa całkiem spoko 3800zl na rękę dla typa co ma tylko dźwigać albo coś przenieść? Ewentualnie zrobić coś z maszyną co każdy chłop ze wsi by umiał? . Chłopaki ode mnie z zaprzyjaźnionej stacji mieli 4800 plus za wyjazd kasę to jak są burzę w lecie to 8 -10tys spokojniej za miesiąc biorą bez matury albo z maturą bez studiów. Praca w trybie 48 x
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jakie przywileje mają taksówkarze? XD

@dziecielinapala: Mają kartę podatkową i płacą niecałe 3 stówki podatku ryczałtowo - niezależnie jak dużo zarobią.
  • Odpowiedz
@Nowyfacet: juz dawno to tak nie wyglada. Obecnie kazdy strazak od stopnia ml. Kapitana musi byc inzynierem pozarnictwa. Studia te stoja na przyzwoitym poziomie(sam je konczylem i mam odniesienie do np studiow na WAT czy PW).
Owszem, nadal na miejscu działań masz KDR i dowodcow odcinkow, a reszta to "ludzie od czarnej roboty", ale ich pensja w stosunku do:
1.odpowiedzialnosci
2. Ryzyka
3. Ciężkości psychicznej zdarzeń

Jest smiesznie niska. Strazak
  • Odpowiedz