Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
@korporacion: serial zdecydowanie przehypowany - myślę że warto zapoznać się ze spoilerem który tu zamieściłeś i nie oglądać.
  • Odpowiedz
@koral zaopiekuję sie on bratem tej japonki młodej, znaczy da pod opieke kupa kasy mamie jego przyjaciela z dziecinstwa co z nim tam wylądował. Tego co postawil zabezpieczenie jako biznes mamy.

A tak w ogole to jego mama umrze, a on nie wroci do córki
  • Odpowiedz
@korporacion: To jest taki chłam xD Obejrzałam dwa odcinki i powiedziałam ja #!$%@?. Miks igrzysk śmierci, popularnych motywów i koreańskiej dramy x elementami narracji anime. Ya yebie.
  • Odpowiedz
OP okropny, ale jak ktoś ma ochotę coś obejrzeć bez spoilerów żadnych i nie blokuje tagu jednego z popularniejszych w tym momencie seriali to jego wina.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 374
To jest taki chłam xD Obejrzałam dwa odcinki i powiedziałam ja #!$%@?. Miks igrzysk śmierci, popularnych motywów i koreańskiej dramy x elementami narracji anime. Ya yebie.

@KleKotka: jestem zaskoczony, że ktoś znając krotki opis filmu, spodziewał się po nim czegoś więcej xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
@Decode: kilka razy to powtarzali, że jest z północy. I miało to znaczenie dla fabuły. Bo np. ona nie znała gier z południa.
  • Odpowiedz