Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie... Zostaliśmy zaproszeni na grilla przez znajomych. Wszystko było fajnie dopóki nie zjawiła się znajoma Polka...Natasza. Jej pokazowym numerem jest przynoszenie spirytusu na imprezy. Z racji że mieszkamy w #chiny to ludzie raczej nie wiedzą co to jest spirytus i że się tego nie pije. Natasza to wykorzystuje i dla #heheszki częstuje wszystkich tym spirytusem. Grill nie chciał się rozpalać więc kumpel postanowił rozniecić ogień rozpryskując spirytus ustami. Zobaczyła to jego dziewczyna i stwierdziła że super zabawa i też chce spróbować. Efekt był taki że cały płomień poszedł jej na twarz. Ta zaczęła krzyczeć jak jebnięta. Potem zaczęła płakać i stwierdziła że on chciał ją zabić itd. Nie mogła się uspokoić, płacz, wrzask, konsternacja itd. W sumie to nic się jej nie stało ale musieliśmy skończyć imprezę bo nie szło przy niej wytrzymać.
Jak ten wpis dostanie 100+ to zaraz opublikuje video z tego zajścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #zwiazki #spirytus

Mój główny kanał YouTube gdzie publikuje filmy na temat Chin. Mój drugi kanał YouTube gdzie publikuje filmy z mojego życia codziennego w Chinach. W następnym odcinku który ukaże się jeszcze dzisiaj zobaczycie nielegalne chińskie jedzenie uliczne. Mój autorski tag: #tosachiny
Pobierz LuckyStrike - Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie... Zostaliśmy zaproszeni na grill...
źródło: comment_1634903437DdXi712A6XVnkx9udBLNUL.jpg
  • 90