Wpis z mikrobloga

@Chuseok: Ja właśnie schudłam parę kilo, więc czekam, kiedy się w końcu wezmą za grubych (czyli wszystkich grubszych ode mnie - wiadomo). Otyłość to większe prawdopodobieństwo ogromnej ilości chorób. Powinni sprawdzać wagę przy wejściu do sklepu czy restauracji, a po wykryciu nieprawidłowego BMI wbijać w paszport COVIDowy zakaz wstępu do fast foodów i limity cukru na następny miesiąc - przecież nie chcecie zabić babci, zabierając jej miejsce w szpitalu swoją cukrzycą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Chuseok: już to widzę, jak policja zaczyna wystawiać niekonstytucyjne mandaty za brak czapki na głowie.
Szury zakładają czapki ekstra ciepłe i ekstra uciskowe żeby chronić się przez złym wirusem który jest tak #!$%@? sprytny że atakuje ludzi bez czapki.
Debile pokoju biedki, dalej zbierają kupę siana na debilach za swoje idiotyczne materiały XDDDDD
@Chuseok: wydaje wam się, że jesteście geniuszami bo odkryliście, że to czy warto czegoś nakazać zależy od wagi sprawy i efektu takeigo nakazu/zakazu. Idąc taką logiką to można by powiedzieć, że albo trzeba przejść drogie i długie szkolenie, żeby jeździć na rowerze albo nawet chodzić na nogach po bułki albo zlikwidować jakiekolwiek szkolenia dla pilotów samolotów :D Albo skoro nie wolno świecić laserami po kabinach pilotów to trzeba też zakazać latarek.