Wpis z mikrobloga

psychika z-----a na duży kawał czasu


@JaFracek: Bez przesady. To na pewno mocne przeżycie, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa nic mu się nie z----e. Ludzie lubią, mocno na wyrost, rozdawać "traumy na całe życie" wszystkim na około.

Teraz pewnie to się zmieni.


Stawiam, że jednak nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Ogniwo_Paliwowe łuska została wypchnięta przez kolejnego ślepaka i tak zabił jedną osobę, a drugą ranił?

@DzikiBomber: to całkiem możliwe. Kiedyś była taka sytuacja w USA, że koleś podczas rutynowego czyszczenia broni przez przypadek postrzelił dwóch murzynów, a trzeciego ranił nożem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ks2m: tak zginął syn Bruca Lee. 31 marca 1993 roku na planie filmu "Kruk" doszło do tragicznej pomyłki, z powodu której zginął Brandon Lee, syn legendarnego mistrza sztuk
  • Odpowiedz
@ks2m: nie jest napisane ze to prawdziwa b--ń chyba ze jakis praktykant uznal ze lepiej kupić w sklepie prawdziwą niz szukać rekwizytu i dorabiać efektów specjalnych później
  • Odpowiedz
. Nie wiem czy szybko pozbieralbym


@JaFracek: No oczywiście byłoby to bolesne i potrzebowałbyś czasu na przepracowanie. Ale na pewno nie uważałbyś się za winnego tej sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi-dudi: Ach, aż mi się przypomniała misja w operze z Hitmana i podmiana pistoletu. Nie myślałem, że ktoś to w realu zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rezydenttomek: To jest b--ń szefie, a osoby które są od sprawdzania jej zawodziły w historii już wiele razy
Tak, uważam że strzał w powietrze dla pewności to nie jest too much to ask for, tym bardziej że rekwizytor może być np przekupiony za pomoc w eliminacji jakiegoś aktora, bo i tak później powie że wypadek, zdarzały się już takie spiski w historii ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz