Wpis z mikrobloga

Kurłaaaa, kwiiiik, nie wytrzymię

Nic mnie tak nie triggeruje w korpo jak te dziołchy co na callach opowiadają jakie to one mają fajne życie i spędzają miło czas w towarzystwie PROSECZKO, bo do tego to fajne życie się sprowadza xD

Call o raporcie dla klienta, a one rozmawiają o tym, że czwarteczek i dziś będą czilować przy PROSECZKO lub APEROLKU w wannie, a faceci niech tyrają xD

Ja yeti, ludzie, jak słyszę słowo PROSECZKO to mnie po prostu skręca.

Nie mam nic przeciwko normalnej rozmowie i śmieszkowanie, ale ile można gadać o tym, że się będzie waliło alko wieczorem. I jeszcze te żarciki

A MOŻE JAKAŚ PREMIA W DZIALE NA PROSECZKO?

O ALBO PRZERWA NA PROSECZKO W PRACY?

TAK, ZAŁÓŻMY NA TO TICKET

HAHA JAKIE KUR** ŚMIESZNE HALINA NIE WYTRZYMIĘ

No ludzie kochani, faceci tak się nie zachowują

Dobrze, że jutro rzucam wypowiedzenie, w nowym korpo ludzie wyglądali normalnie, no i nie będę pracował z p0lkami xD

#p0lka #korposwiat #samozycie #pracbaza nie #pasta
Pobierz MarcinDerk - Kurłaaaa, kwiiiik, nie wytrzymię

Nic mnie tak nie triggeruje w korpo ...
źródło: comment_1634838780e4djHvVi4TsuPXGIeNXwaV.jpg
  • 7
@naqu: Moje trzecie korpo, w pierwszym były normalne, w drugim były normalne, ale klientki #!$%@?, a w tym odwrotnie, klientki mega spoko, ale baby z działu to #!$%@?.. nie chcę mieć z nimi nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarcinDerk: Chociaz tyle ze nie w kazdym korpo miales takie beznadziejne srodowisko pracy.
@niegramwwowa: tak mi sie wlasnie wydawalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TestoDepot: Skad sie to wzielo? Tez mialem stycznosc z wielkimi fankami proseczko to okazywaly sie po czasie ze sa lekko odklejone.