Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiś 6 tygodni mam Tindera i wrzucam tutaj swoje przemyślenia jako mini-poradnik. Przyda się dla wszystkich pół-przegrywów i normików którzy nie wiedzą czy wchodzić w to. O mnie: 28 lat, normik z Kato, dobra pracka w korpo #8k, w przeszłości 4 letni związek i dwa krótsze po pół roku.
Piszę to, żeby pomóc może komuś szybciej wrócić do randkowania i normalnego życia bez rys na głowie. W te kilka tygodni moje staty sa +/- takie: 30 konwersacji, 12 nie odpisalo, 4 napisaly same, 4 pierwsze randki po moim napisaniu, 3 zghostowaly po wymianie kilku wiadomosci, 2 usunely po napisaniu (xD), 3 zghostowalem po propozycji randki i 2 konwersacje MEGA sie nie kleily.

WSTĘP:
* Nie bój się założyć Tindera - po ostatnim związku przez dwa lata z nikim się nie spotykałem a i wykop z tagiem #przegryw nie pomógł. Okazało się, że nie był czego - na Tinderze są ludzie podobni do Ciebie. Jeden brzydszy, drugi gorszy, trzeci biedniejszy - każdy coś znajdzie.
* Załóż Tindera dopiero jak lekko poukładasz sobie w głowie. Laski wyczują, że nie przerobiłeś jeszcze ostatniego związku.
* Dodaj 2-3 fotki (ryj + ciało) - absolutna podstawa. Jakość fotek rzutuje na ilość matchy, facjata też jest ważna ale tutaj nie ma cudów - ryjka sobie na szybko nie naprawisz. Lepsze fotki = lepszy zwrot
* Dodaj opis - najlepiej jakiś śmieszek (tylko nie coś wyruchanego w stylu "babcia mówiła że przystojny ze mnie kawaler") + zainteresowania.

SWIPOWANIE:
* Dawaj w prawo TYLKO te z opisem. Te bez opisu lub tylko z instagramem od razu w lewo. Jeżeli dziewczyna nie potrafić napisać o sobie kilku słów to jest wysokie prawdopodobieństwo że podbija sobie tutaj ego lub nie będzie umiała pisać, flirtować i pociągnąć rozmowy. Patrz moje staty: bardzo malo rozmow sie zupelnie nie kleilo.
* Dawaj w prawo TYLKO te które ci się podobają. Po co zajmować czas komuś kto sie nie podoba? Co jezeli do ciebie napisze pierwsza? Nie marnujcie swojego czasu.

PISANIE
* Z reguły laska nie pisze pierwsza - przyzwyczaj się. Jeżeli pisze to a) jest nieatrakcyjna, b) spodobałeś jej się lub c) jest otwarta i w dupie ma zasadę 'nie piszę pierwsza'. Częstotliwość (od największej): A, B, C
* Laski nie potrafią podrywać, nawet jeżeli do ciebie napisze to będzie to 'Hej' lub inne 'Jak wieczór?' - one nigdy nie musiały podrywać więc dla nich zwykłe 'hej' jest normalne.
* W pierwszej wiadomości ZAWSZE nawiązuj do opisu. Napisała że lubi F1 i rajdy? 'Cholerny Kubica, gdyby nie wsiadł do tej rajdówki to jutrzejszy wyścig F1 oglądalibyśmy razem...' Napisała że lubi curry? 'Mój ojciec do wszystkiego daje curry, #!$%@? hobby, nie wiem czy jest dla nas ratunek ale dam nam szanse...'. Uczy sie francuskiego? 'Lubisz francuski? Będziesz musiała mi się mocno spodobać bo nie przepadam za żabami i bagietkami... Ale spróbujmy :D'
* W pierwszej wiadomości ZAWSZE ma być śmieszek. Mniejszy lub większy ale ma być. Spójrz na teksty powyżej i sie zainspiruj. Nie wysyłaj żadnych krindżuw w stylu 'azor zawsze podbiega do ładnych dziewczyn'.
* NIGDY nie pytaj o nic w pierwszej wiadomości. (chyba że to pytanie retoryczne lub żart) Pierwsza wiadomość ma być zaczepna, triggerująca i wybijająca z tropu.
* NIGDY nie płaszcz się przed kobieta, nawet jeżeli po twoim otwieraczu (śmieszku) będzie próbowała cie zlać - to jest test, ona odpisując już ciebie niejako 'zaakceptowała'.
* NIGDY sie nie produkuj - napisz 2-3 krotkie wiadomosci i czekaj na odpowiedz.
* NIGDY nie pisz więcej niż 2-3 dni - umawiaj się od razu na randke. Najszybciej umówiłem się na rande po wymianie 10 wiadomości, najdłużej zajęło mi to 3 dni.
* Zapytałeś o randke i usłyszałeś 'nie mogę bo' ? a) olej, nie odpisuj, czekaj lub b) napisz 'ok', zmień temat, popisz troche, sprobuj ponownie. Nie działa? olej, nie odpisuj, czekaj
* ŻARTUJ, triggeruj, nie słodź - bądź bo prostu pewny siebie.

1 Randka
* Zawsze umawiaj się w miejscu publicznym - laska będzie czuła się komfortowo. Na rynku, przy jakimś dużym budynku, stadionie czy innym basenie.
* NIGDY nie pytaj gdzie chce isc. Jezeli czujesz sie na silach to wymyslisz cos na 5 min przed spotkaniem, jezeli nie to obczaj gdzie chcecie isc i czy jest otwarte.
* ZAWSZE zabierz dziewczyne w jakies ciekawe, luzne, lekko glosne miejsce. Lekko lepszy bar, pub jest ok. Zawsze polecam isc na alkohol (nie koniecznie na szoty czystej - nie musisz jej upijać) bo łatwiej łapie się kontakt. Dziewczyny z ktorymi sie spotykalem raczej wysmiewali kolesi ktorzy na 1 randke zabierali ja na spacer dookola ratusza (10 okrazen XD) lub do cukierni. Po prostu jezeli nie masz dobrze rozwinietych social skili to w takim spokojnym miejscu bedzie ci ciezej. Spacer w parku czasami tez jest ok - musisz wyczuc podczas pisania co bedzie lepsze.
* Zadnych prezentow xD
* ZAWSZE prowokuj kontakt fizyczny. Nie mowie o calowaniu. Na poczatek mozesz ja lekko kopnac, zlapac za reke i sprawdzic godzine na zegarku, stuknac kolanem. BARDZO obserwuj co ona robi. Jezeli reka jej ucieka zeby cie 'uderzyc' w ramie lub uderza cie w brzuch mowiac 'ej, patrz jaki ladny piesek' to TO NIE JEST PRZYPADEK - she is into you.

SHITTESTY I OGOLE
* Pisanie i późniejsza randka to gra. Jeżeli jesteś normikiem to pewnie co najmniej raz jakas laska sie do ciebie zalecala i wiedziales ze mozesz ja miec. Czy chcialo ci sie starac? Na bank nie - bo nie musiales.
* 'oo, duzo chlopaczkow z tindera mieszka w twojej okolicy' laska cie shittestuje? Odpowiedz: 'U mnie w klatce tez sa 3 tinderowki, co chwile kogos nowego sprowadzaja, mam nadzieje ze Ty taka nie jestes :D' - NIE PLASZCZ SIE, zbijaj z tropu, zmus do myslenia.
* NAPIECIE I FILTR: poszedles do baru po drinka, wracasz a laska do ciebie mowi ze ktos chcial sie do niej dosiasc. Co mowi przegryw? 'he he, to dobrze ze mu nie pozwolilas'. Co mowisz Ty? 'Trzeba bylo go przyjac, jeszcze nie sprobowalas drinka wiec dalbym go znajomej ktora spotkalem przy barze.' Bedzie zbita z tropu i szybko zmieni temat lub zamilknie - potwierdzone wielokrotnie.
* Żartuj, trzymaj pozycje otwarta, badz wyprostowany.
* Laska mowi ze nie wie czy bedzie druga randka? Mowisz: 'Jasne, ja tez tak od razu nie moge sie zdecydowac! Moj telefon sie ostatnio czesto psuje wiec gdybym nie odpisywal to wiesz...'

2 i kolejne randki:
to be continued....

Podsumowanie:

Na poczatku bedzie trudno. Trenuj, nie obrazaj nikogo, nie boj sie usunac pary. Testuj teksty, NIE PLASZCZ SIE, nie pisz z wiecej niz 2-3 kobietami na raz.

#przegrwy #tinder #randki #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6170b2a7820612000add91f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 35
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @ejven: wlasnie dobry poradnik, tylko dla przegrywów lub zakompleksionych uzycie tekstu-gotowca z porad przy nieodpowiedniej postawie lub braku pewnosci siebie skonczy sie jak uzycie praktycznie dowolnego tekstu, no chyba ze na laske zadziala litosc
  • Odpowiedz
@ejven: No właśnie. Czad może nie mieć opisu, zdjęcia zrobi w kiblu ziemniakiem i pisać ebe ebe a i tak będzie miał 25 razy więcej meczy niż przegryw z profesjonalnymi zdjęciami, ciekawym opisem, piszącym jakieś puasowskie teksty. Czad ogarnie 10 julek w jeden dzień a przegryw co najwyżej zasponsoruje obiad.
  • Odpowiedz
bml: Bardzo dobry wpis. Sam się zastanawiałem nad tym czy nie dać podobnego po tym jak zacząłem czytać te wszystkie #przegrywy.

U mnie wyszło to tak, że po długim związku nie miałem ochoty na randkowanie anie tym bardziej wiązanie się z nikim. Przez to wszystkie laski traktowałem jak koleżanki, a nie obiekty zainteresowania. Zamiast przymilania się(co kiedyś wydawało mi się flirtem xD) prowadziłem rozmowy tak jak z kumplami, czyli w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak mowisz :D wtedy unikasz wpadania w szufladke beciaka, bo w sumie wali Cie jej zdanie, bo masz swoje i nie musisz sie przymilac. A jak sie nie przymilasz tylko prowadzisz normalna rozmowe wiec wie ze nie ma nad Toba przewagi i moze ambicjonalnie sama zaczac mocniej sie starac
  • Odpowiedz
@vegetator21: dokładnie xDDD

Prędzej wyczują i wyczuwają spierdoksów po mowie ciala i analizowaniu każdego momentu: "a kiedy ją pocałowac czy to już", "czy to już ją dotknąć bo jakiś typ napisał poradnik że koniecznie na randce musi być dotyk!!(xD).
Ale koleś sie postarał trzeba przyznać, tyle że śmiesznymi tekstami to on będzie robił bardziej za klauna a ma robić za faceta na poziomie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A na koniec jak zaruchasz zadzwoni do przyjaciółki, obgada twojego #!$%@? i wrzuci do pliku orbiterów w Excellu, który jej pokaże czy warto się dalej z Tobą spotykać XD

#!$%@?ć te układy. Jak zostanę sam to żadnych tinderów, chyba, że na ruchanie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skasowałem tindera bo znalazłem dziewczynę, ale co do zasady opis bardzo dobry.
Od siebie mogę dodać, że warto w przypadku dziewczyn wiedzieć, co się chce - dokąd pójdziecie, co będziecie robić. Warto od razu albo na kolejnej randce coś ugotować (jak umiesz), bo zwykle ludzie lubią patrzeć, jak ktoś coś robi (nie wierzysz? To obczaj, że sam patrzysz jak ludzie w gry grają na YT).
  • Odpowiedz
* W pierwszej wiadomości ZAWSZE nawiązuj do opisu. Napisała że lubi F1 i rajdy? 'Cholerny Kubica, gdyby nie wsiadł do tej rajdówki to jutrzejszy wyścig F1 oglądalibyśmy razem...' Napisała że lubi curry? 'Mój ojciec do wszystkiego daje curry, #!$%@? hobby, nie wiem czy jest dla nas ratunek ale dam nam szanse...'. Uczy sie francuskiego? 'Lubisz francuski? Będziesz musiała mi się mocno spodobać bo nie przepadam za żabami i bagietkami... Ale spróbujmy :D'
  • Odpowiedz