Wpis z mikrobloga

@rozbijam-auta: 2013 - to jeszcze młoda opona. Jakoś jeździłem na oponach mających po 20 lat i nic się nie działo - jest bieżnik = jest ok i gadałem na temat wieku opon i jazdy na nich z kilkunastoma różnymi wulkanizatorami i każdy mówił to samo, że liczy się stan bieżnika a nie wiek. Jak widać jesteś z lobby oponiarskiego i namawiasz ludzi na niepotrzebne wydatki.
@FoxX21 nie jestem z żadnego lobby, spokojnie :) zwyczajnie się zastanawiam. Kilka lat temu miałem akcje pod Berlinem, jak mi strzeliły 2 oponki ~9letnie - musiałem kupić coś na gwałt i właśnie wulkanizator zapewnial, że są ok, bo bieżnik niemal idealny. Niestety rozgrzanie na autostradzie zrobiło swoje w połączeniu ze starzeniem się materiału. Albo miałem cholernego pecha i tyle :) nikogo do niczego nie namawiam, poprostu dzielę się doświadczeniem :)
@wycz: tak, tak śmietnik. poprzedniej zimy miałem niezła bekę z kolegi, co też wali do lobby oponiarskiego i na swoich nowych oponkach zimowych nie mógł przejechać po śniegu, bo się cały czas ślizgał i kopał, a ja na luzie na 20 letnich oponach pojechałem, zawróciłem w śniegu i wytorowałem mu ślad, aby on mógł przejechać