Wpis z mikrobloga

Paczcie co fajnego ustrzeliłam.
Ciekawostką są blachy: czarne, ale wybite numery są jak najbardziej współczesne i określają województwo dolnośląskie, powiat średzki, gdyby były zgodne ze starą nomenklaturą to powinny mieć początek WR/WC od #wroclaw
Wołam @DerMirker może coś będzie umiał powiedzieć
#carboners #czarneblachy #samochody
Pobierz
źródło: comment_1634794963B6VGLQCXIWWYOweOMi9LOM.jpg
  • 32
@krave: Zajmuje się fotografią ciekawych pojazdów i ile to już widziałem samochodów, które latami jeżdżą na takich quasi-czarnych, albo zwykłych w formacie US-sized... Jestem bliski pewności, że policja generalnie ma to w dupie, byle sam numer zgadzał się z bazą CEPiKu. W najgorszym razie każe założyć oryginały i tyle. Widocznie centrala każe olać zajmowanie się duperelami i w zamian suszyć zaraz za znakiem teren zabudowany przy opuszczonej, pojedynczej chałupie ( ͡
No ale to chyba pierwszy patrol powinien go zatrzymać za jazdę na czymś takim?


@krave: Chyba masz już dostatecznie dużo lat żeby zauważyć, że policjanci nie różnią się wiele od pozostałych grup zawodowych pod względem podejścia do pracy. Robią konieczne minimum, nie wychylają się a priorytety narzuca im przełożony.

Masz większą szansę zostać zatrzymana za taką sprawę w sytuacji gdy policjant ma zły dzień bądź musi dobić do mandatowego targetu niż
@krave: sam jeżdżę na fejkowych blachach (numer zgodny tylko czarne zamiast białych). Przyjechałem tym autem do kuzyna, który wraz z żoną są policjantami. Siedzieliśmy dobrą chwilę na werandzie na wprost samochodu i dopiero zauważył jak mu powiedziałem co jest nie tak. Jego reakcją na to "podrobienie dokumentu" @ArchDelux było wzruszenie ramionami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Numer się zgadza, masz stare auto to każdy ma to w d...
zarne, ale wybite numery są jak najbardziej współczesne


@krave:
bardzo często spotykane, nic takiego ekstra super
tylko trzeba zwrócić na to uwagę i coś tam ogarniać, nic dziwnego że policja która NIE MA AUTYZMU na punkcie czarnych tablic olewa to ( ͡º ͜ʖ͡º)

główna granica to rok 2000 kiedy zniknęły czarne blachy, pojawiły się białe flagowe do 2005 się zdaje

dlatego auto z produkcją po 2000r
Pobierz
źródło: comment_1634803672LrZVi9Zt8MPFign2KA7PaK.jpg
Siedzieliśmy dobrą chwilę na werandzie na wprost samochodu i dopiero zauważył jak mu powiedziałem co jest nie tak. Jego reakcją na to "podrobienie dokumentu" @ArchDelux było wzruszenie ramionami.


@alvarro:
bo to nie jest żadne podrobienie dokumentu xD
ot masz coś na wzór tablicy rejestracyjnej- policja uznaje fejkowe czarne za brak tablic
gdybyś jednak z białych przekleił hologram to już podróbka i paragraf

kolejną rzeczą jest układ liter i cyfr na białych
Pobierz
źródło: comment_1634803968o33httmJMErZO0QT6qTqsk.jpg
pierwszy raz to widziałam, normalne czarne czasem się jeszcze trafią, ale mają numery wg starego podziału


@krave:
są świry które ogarniają nawet poszczególne tłocznie blach, krój literek itd xD
zdaje się że gdzieś tam w Gdyni czarne blachy miały białą ramkę w jakiś tam latach- to też wariaty ogarniają
szacunek