Wpis z mikrobloga

W draftach na PC cheaterzy nawet nie pozwalają rozegrać meczu i masz z automatu porażkę po pierwszych 5 sekundach - wszystko jest w porządku, dobrze robią, niech się to trzyma, dobry przekaz leci. A gdy graczom udało się znaleźć glitch i dosłownie każdy mógł go wykorzystać, nikomu żadna krzywda się nie stała, nikt nie został oszukany, to nagle wielkie oburzenie i bany. Szkoda, że PES w zasadzie sam się wykluczył z tego wyścigu, teraz EA może sobie pozwolić na wszystko.
#fut
  • 15
@PLDan: Ale to od dawna wiadomo, że PC jest olewane przez EA - po prostu jest tam za dużo możliwości do manipulacji danymi niż w zamkniętym systemie jakim są konsole.
@PLDan: jak uważasz że przez tego glitcha nie ma żadnych strat to chyba nie wiesz co mówisz. Przecież ludzie dzięki temu glitchowi porobili po 20-0 dzięki temu dostali dobre nagrody i cały rynek zalali tymi kartami a ty gadasz że nikt nie został oszukany. A owszem zostałem bo zrobiłem.w lw bez glitcha 16-4 a ktoś kto nie potrafi grać zrobił 20-0 to nie jest oszustwo ?
@Nowik91: To prawda, rynek spadł (który to już raz w tej Fifie), ale w bezpośredniej rywalizacji nikt Cię nie oszukał. Ba, ludzie wiedząc, że mogą rozpocząć kolejny mecz bez konsekwencji, częściej robili rq
@PLDan: no tak miałem w tych 20 meczach w lw 7x meczów gdzie był remis i były karne i typy przy korzystnych wynikach robili glitcha i mi także nie zaliczało wygranych . Jestem za tymi banami i tyle a ludzi co używali tych glitchow to gardzę bo w takim wypadku sprzedałby swoje matki by tylko wbić jak największe rangi.
@Nowik91: problemem jest tam banowanie takich kont jak np moje jedno, gdzie wl gralem w niedziele gdy glitch byl juz fixed i w quali uzylem raz gdy mialem juz 5-1 zeby nagrac video xD w odpowiedzi od ea dostalem informacje, ze ban tez zasluzony za dawanie ludziom wygranych przez strzelanie na 0-1 i poddawanie meczu gdy nie mialem szans na rank 1 xD wiec trzeba skonczyc z dawaniem free winow, w
@Nowik91: no tobie siadła, bo jeśli numerki w nicku to rocznik to naprawdę mocno się denerwujesz jak na 30 latka, tym że parę osób wbiło sobie wyższe rangi niż zasłużyło. Wyluzuj, ostatecznie to tylko gierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)