Wpis z mikrobloga

@wragx: sprawdź sobie kto z polskiej sceny dawał propsy Macie zanim jeszcze wypłynął do mainstreamu i zanim tacy znawcy jak Ty zaczęli się wypowiadać na jego temat.
  • Odpowiedz
@Podniebny: ciekawe jest to jak sukces boli ludzi. Jeszcze niedawno nikt nawet o nim nie wspominał, miał swoich fanów i hejterów. Ale od kiedy wrzucili go do reklamy to ludzie którzy go w życiu na oczy nie widzieli muszą się wypowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Podniebny: wykopki myślą że dzisiaj na rynku to normalne że wychodzi jakiś przegryw z piwnicy i zaczyna robić kariere znikąd. Mata ani raper, ani styl ani oryginalność ale to przeciez normalne ze jest teraz na topie xD Większym kozakom piszą teksty i prowadzą image. Co za tym stoi nie mam pojęcia ale zdecydowanie chłop porządnie wypromowany na julko tekstach.
  • Odpowiedz
Przestancie komentowac te gownowpisy bo w miejsce tego posta moglby byc ciekawy content w goracych, a tak to miejsce jest zaklepane przez gorzkie zale jakichs zyebow.
  • Odpowiedz
@Podniebny: Gość jest po prostu doby. Oczerniacie go bo reprezentuje styl, którego dziadki nie rozumieją, bo są przyzwyczajone do innego, a skostniały mózg nie potrafi się przestawić na świeże dźwięki. Ja mam 32 lata, ale szanuję to co robi, bo to jest świeże. W sumie za hip-hopem nigdy nie przepadałem, ale widzę różnice między tymi beatami z fl-studio ala wczesne lata '00 a poziomem produkcji jaki ma Mata. Nie ma
  • Odpowiedz
@Podniebny: strasznie dużo ideaologfi dorobiłeś do zwykłego grajka który ma bawić nas muzyką... Jak się nie podoba to nie słuchasz a nie chodzisz i mówisz że ci się nie podoba.
  • Odpowiedz