Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cichooo: Ja bardzo dawno temu go lubiłem, później sporo mniej, oststnio zdarza mi się włączyć podcast raz na jakiś czas jak mi się nudzi a chciałbym żeby coś gadało i da się słuchać
@Piesa: nie mógł jechać na nadwyżce kalorycznej bo był utył jeszcze bardziej.

W momencie w którym zaczął chudnąć miał deficyt.

Jeśli potrzebował 2000kcal żeby utrzymać wagę a jadł 2200kcal to miał nadwyżkę.

Po czym uznał że jednak schudnie. I TYLKO jednego dnia nie zjadł tych głupich chipsów. Bo pewnie była niedziela i zamknięte. Czyli wszedł na defit z 2200 na 1730kcal.
Jednego dnia tylko musiał wyrzec się 530kcap czyli 100g chipsów.
@the_jocker: jedz mniej cukrów prostych i złożonych.

Nie jedz na noc conajmniej 2-3h przed spaniem.

Nie podjadaj w ciągu dnia.
Pij dużo wody,

Ogranicz się do 2 max 3 posiłków dziennie.

-jedz produkty mało przetworzone,

-NIE JEDZ pod żadnym pozorem niczego co ma w składzie tłuszcz i cukru w zbliżonych proporcjach. Do 10-15g cukru na 100b produktu jezcze będzie okey.

Najważniejsze w chudnięciu są 2 rzeczy:

-trzymac dyscyplinę,
-zapobiegać wahaniom insuliny.
@balbezaur: troszku "#!$%@? Hipolicie". Co do deficytu - absolutna zgoda, bez debetu kalorycznego się nie schudnie. Ale ćwiczenia robią mega dużo, bo nawet jeśli wagi nie zredukuje, ale sadło przerobi na mięśnie, to już jest dobrze, bo podnosi sobie BMR, więc taki człowiek może na deficyt wpaść, jeśli nie zaczyna żreć jak prosię.

I co za problem zrobić trening 45 min? Wystarczy iść na rower. Albo na zajęcia na siłce (to
czemu tak to jest, ze jak ktoś schudnie w pół roku parenaście kilo to ma więcej atencji, niż ktoś kto przez 30 lat dba o zdrowie i nigdy się tak nie zapuścił? :D


@uirapuru: bo wychodzenie z tego stanu jest jak rzucenie narkotyków. Cukier mocno uzależnia i ciężko takim osobom utrzymać dyscyplinę w diecie.
@Deathstroke ja też go lubię chociaż czasami strasznie nieogarnia i proste zagadki zajmują mu znacznie więcej czasu.
Ogólnie na polskim YT mało jest takich streamingowych graczy, którzy grają dobrze, spokojnie, niespoileruja gierek i dodaja jakieś fajne komentarze podczas gry, które są związane z fabułą/mechaniką.