Wpis z mikrobloga

  • 1
@Deathstroke juz nie pamietam jaka to gra była (jakis horror), ale miał zdobyć jakiś klucz do otworzenia drzwi, ktory leżał doslownie kolo niego, a on biegał przez 15 minut bo myślał że bedzie w portierni xD
  • Odpowiedz
@Dariel: Ja nie wiem, może przez okulary ma zaburzone widzenie obwodowe i widzi tylko to na co wprost patrzy xD Dzisiaj też szukał #!$%@? przez pięć minut drzwi które były w kącie, a obok których przechodził dwa razy xD
  • Odpowiedz
Orzechy to jest rozwiązanie kup sobie przekąski takie Jak pestki dyni, słonecznika, orzechy włoskie, nerkowce, pistacje, ziemne


@balbezaur: warto uświadomić ludzi ile kcal mają takie orzechy włoskie, bo zabrzmiało jakby mozna było #!$%@? je jak marchewkę xd
  • Odpowiedz
@msichal: Słuchając jego podcastów można odnieść wrazenie, ze wszedł w etap kryzysu wieku średniego, jednym z jego efektów (pozytywnych) jest chęć zmiany wizerunku i chudnięcia. gada o tym na okrągło jak nakręcony
  • Odpowiedz
900g miesięcznie tracił. 30g dziennie.

Jadł o 270kcal mniej na dzień. Czyli nadal jadł tyle samo poza tym jednym jogurcikiem na drugie śniadanie albo po 22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)..

Wystarczy że jedna paczka chipsów 100g wystarczała mu na 2dni a nie zjadł jej na raz

Koleś się zapuścił i wrócił do normalność.


@balbezaur: To tak prosto nie działa
  • Odpowiedz
@sebawoj99pl: jak wazylem 100 kg i mialem w pasie 120 cm, to pierwszy miesiac byla rzeznia polecialo jakies 7-8 kg z tego co pamietam( albo i wiecej?). Ale tez najwiecej mialem aktywnosci wtedy, bo 3 treningi w tygodniu i codziennie marsz przez godzine. Chudniecie to nie sa wyscigi, ale fajnie ze sie chlop ogarnal, ja pamietam jak mi sie ciezko chodzilo, mialem problemy juz z kolanami, a od marszow zlamalem
  • Odpowiedz
@koniarz: Jeden to Rock&Borys i tam wspólnie go prowadzi z tym borysem, tematyka to głównie technologia, jakieś nowości, filmy, seriale, ale tez czasem komentarz bieżących wydarzeń. Drugi jego własny nazywa się „pojęcia nie mam” i tam głównie są jakieś jego przemyślenia i opowieści z życia xD ogólnie czasem pieprzy głupoty, ale ogólnie idzie go posłuchać
  • Odpowiedz
@balbezaur: Ja go w sumie nie obserwowałem, z tą nadwyżką chodzi mi o to, że skąd wiesz, że on trzymał stabilną wagę, a nie przybierał coraz bardziej zanim zdecydował się schudnąć
  • Odpowiedz
@oxfox: pół serio pół nie serio. @Piesa: ja też go nie obserwowałem ale chodziło mi o to że od pewnego punktu liczy że schudł. Założyłem że wtedy też przyjął swój cel i zacząć coś zmieniać. Rozumiem Cię teraz że mógł ważyć 80kg. Powiedział czas schudnąć. Po czym miesiąc później Ważył 90kg xD

@na-pewno-nie-pinokio: a jak działa? @Lsrd: max garść. 100g to może być nawet
  • Odpowiedz
@balbezaur: jest - ale musi być to odpowiednio dobrany wysiłek (np marsz). Albo spokojniejsze odmiany jogi.

I regeneracja pizzą jest jak najbardziej OK, ale nie całą, a tylko częścią - wszystko po prostu liczyć, jak kogoś morzy głodem, to jeść powolutku i mniej, ale częściej zaczynając od produktów z niskim IG (mniejszy wyrzut insuliny, wypłaszcza się to, spadek wolniejszy, a więc mechanizm głodu nie uruchomi się tak szybko. Jak trochę
  • Odpowiedz