Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napiszcie proszę co byście zrobili na moim miejscu.
Pracuje w małej firmie (8 osób) i jest to praca stabilna za trochę ponad 3k netto i to w it ale nie programowanie. Programuje sam w domu i powysyłałem cv i mam odzew tylko teraz przemyślałem temat i nie wiem czy zmieniać pracę, stawki proponują mi większe, powyzej 5k netto to jak na juniora chyba okej ale mam dalszy dojazd i musiałbym się przebijać przez centrum miasta to dojazd do pracy zająłby mi ponad godzinę. Z drugiej strony teraz w pracy mam luz, nie wiele się dzieje i nie wiele robię ale dzięki temu mogę się skupić na swoich projektach i na studiach, chciałbym iść w programowanie ale nie wiem czy to dobry moment teraz na to czy lepiej zostać w obecnej spokojnej pracy i dokończyć studia i wtedy iść w programowanie czy też iść od razu skoro mam odzew od kilku firm. #programowanie #programista15k #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616e9499820612000add6005
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 29
glupoty piszesz straszne


@Slimshader: dobrze was zaprogramowali.

#!$%@? studia -> nic nie warty dyplom -> praca za zagranicznej korporacji za 15k, nad rzeczami, których nawet w Indiach nie chcą, i korposzczur myśli, że w życie wygrał.

Smutne, ale tacy też są potrzebni.