Wpis z mikrobloga

@adrians29: Ma prawo pitolić, bo od 20 lat żaden inny polski promotor nie zrobił by z nim na rywalizować na serio. Prawda jest taka, że Wasilewski ma kontakty zagranicą i dał wielu naszym pięściarzom niezłe pieniądze, które żaden inny promotor w Polsce nie zagwarantuje. Bo widzę, że w modzie jest jego krytyka, ale tak naprawdę to gdyby go zabrakło to polskiego boksu zawodowego nie ma.
@Tak-tak-to-ja: Owszem Wasilewski może wykorzystać potencjał finansowy pięściarza w 200% i dać mu zarobić duże pieniądze ale pod względem sportowym często marnuje ich potencjał. Jeśli kogoś to kręci to nie zabraniam mu wydania pieniędzy na bilety/PPV gdzie może zobaczyć jak np. Gołowkin upokarza Kamila Szeremetę i pozwala mu zarobić sumę która pozwoli mu na kilkanaście lat spokojnego życia. Ja nie zamierzam tego krytykować ani płacić za takie widowisko.
@mondrymiszcz: Myślisz że Paweł Kołodziej, Wilczewski albo Jonak nie zostaliby lepszymi zawodnikami gdyby stopniowo podnoszono im poprzeczkę zamiast taśmowo sprowadzać do nich emerytów? Nie mówię że zostaliby mistrzami ale na pewno ich kariera nie zakończyłaby się na pokonaniu 30 no namów i okrutnym #!$%@? od topowego zawodnika. Jeśli dla Ciebie osiągnięciem jest zajęcie wysokiego miejsca w jakimś śmiesznym rankingu skorumpowanej federacji to nie mamy o czym rozmawiać.
@piotrekk153: no to jak nie zostaliby mistrzami,to od kogo mieli ten #!$%@? dostać?( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaprzeczyłeś sobie sam w tym wpisie albo sam nie wiesz co by było osiągnięciem,a już na pewno nie wiesz jak wygląda ścieżka mistrzowska w zawodowym boksie.
@mondrymiszcz: Osiągnięciem sportowym może być np. kariera Andrzeja Fonfary który pokonał kilku dobrych zawodników z którymi nie był faworytem i dostał się do realnej pierwszej 10 swojej wagi. Tak wiem że w drugiej walce ze Stevensonem przegrał w stylu Szeremety. Wiem jak może wyglądać ścieżka mistrzowska w boksie i kariery Kołodzieja lub Wildera są podręcznikowym wzorem dojścia do titleshota. Po prostu dla mnie istnieją jakieś stopnie pośrednie pomiędzy mistrzem świata a