Wpis z mikrobloga

@Shyvana: IMO ten czarny pad jest ladniejszy, szczerze mowiac wolalbym kupic golasa ale no wiadomo jak jest na rynku teraz, na dodatek ida swieta wiec moze byc jeszcze gorzej z dostepnoscia, teoretycznie moglbym poczekac do lutego jak wyjdzie DL2 czy horizon nowy, ale mozna w sumie pograc w starsze gry w 60 fps ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i niby minal rok a z dostepnoscia konsol nadal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marcines: mi tam obojętny jest ten kolor, byle oba były takie same xD a że ten domyślny jest bialy to trudno :p

Chyba sporo ludzi ma tak jak ja bo na stronach są naprawdę fikolki do tego czarnego pada np w media Markt dodają przy różnicy 30zl 3m plusa do czarnego :p

Na gola wersję nie ma szans, tego drugiego pada kupiłabym tak czy siak więc w sumie tylko jakas gra
@Shyvana: mam dodatkowego białego pada, nierozpakowanego, chcę go zamienić na takiego samego czarnego, bo ja z kolei wolałbym dwa różne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shyvana: chcę żeby każdy z użytkowników miał swojego i nie myliły się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupuj więc śmiało z czarnym i się zamienimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shyvana: @Marcines: I jak z dostępnością w media markt? Potwierdzili Wam zamówienie po zakupie czy trzeba czekać w kolejce? Zastanawiam się jak to wygląda obecnie. Czy jak coś się coś pokaże to można to kupować? Jedyna opcja to płatność online, a mrożenie pieniędzy na kilka miesięcy nie jest dobrą opcją :)