Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 29 lat i chyba ciąży nade mną jakaś klątwa... jestem singielką, nic mi w życiu nie brakuje... no może poza jednym. Mam stałą, fajną pracę, swoje mieszkanie, auto - naprawdę nic z tych rzeczy mi nie jest potrzebne u płci przeciwnej (bo większość z mirasów #przegryw tutaj zarzuca że kobitom tylko na tym zależy), jestem atrakcyjna fizycznie i intelektualnie (choć to ostatnie może być wadą bo głupim chyba serio w życiu lepiej i łatwiej). Brakuje mi drugiej połówki - tak by móc z nią spędzić resztę życia -dlatego nie wchodzę w teraz mało przyszłościowe relacje.. -taki błąd robiłam kiedyś bo bardzo nie chciałam być sama, ale nie klikało -nie będę tu wytykać moim ex ich wad czy obarczać ich winą. Chciałabym chłopa który też ma zainteresowania, zajawki, ciekawą pracę w której się spełnia (nie -nie ma zarabiać dużo -a lubić to co robi -bo to naprawdę robi dobrą robotę na psychice :) ). Dodatkowo byłoby super jakby był normalny (nie zdradzał i nie kłamał).
Gdzie szukać? w pracy "fajni" (w moim mniemaniu, nie chodzi o wygląd a to "coś") wszyscy zajęci, tinder i inne apsy przegrzebane i tam jest jakiś dramat ;_; - przynajmniej z wierzchu.. , co mam robić? zacząć podyplomowe na polibudzie?
ps sporo tu hejtu na panny które szukają niedoścignionego ideału.. każdy ma swoje ideały i wymagania bo bez nich to się i tak rozpadnie :) ale każda z nas ma inne. Sporo tu na tagu też chłopów którzy mają psychicznie chore laski odmawiające terapii, seksu, whateva, czy są po ślubie i budzą się że jednak to nie to.
#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#logikarozowychpaskow
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616d6b39820612000add358a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz
Bagienny
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 106
@AnonimoweMirkoWyznania: Wy się chyba nigdy nie nauczycie więc powtórzę jeszcze raz: właśnie nam powiedziałaś że wchodziłas w związki (tj. sypialas) z facetami którzy byli nieodpowiedzialni, zdradzali Cię i nic sobą nie reprezentowali.

Za to teraz chcesz faceta dojrzałego i ogarniętego kiedy masz 29 lat, czasu na spokojne poznawanie się niewiele i masz już zmarszczki na twarzy. Przykro mi ale tacy faceci byli - tylko oni widzieli że jesteś zajęta i to
@AnonimoweMirkoWyznania: na pewno nie szukaj na tinderze i podobnych apkach. Tam jest tylko odpad społeczny.
Jak jesteś tak atrakcyjna jak piszesz, to wystarczy nie siedzieć w domu i zwracać uwagę na sygnały, bo pewnie codziennie chłopaki zagadują, a ich ignorujesz myśląc, że są mili dla wszystkich.
Shelby: Musiałem popełnić mema, nie bierz tego zbytnio do siebie, to raczej na podstawie złego doświadczenia z jedną Mirabelką, która wrzucała kiedyś podobny wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na Tinderze warto szukać, trzeba się tylko trochę 'przyłożyć', może zweryfikować swoje kryteria żeby trafiać na normalnych? Wierz lub nie, ale wielu facetów szuka tam czegoś na poważnie. Apka niestety temu nie sprzyja, ale jak mówią nie przekonasz
Tej: A ja w opozycji do tych sfrustrowanych głosów Cię rozumiem. Sam byłem dość długo z jedną dziewczyną i chwilę przed 30. się rozstaliśmy. Bez mitycznych bolców na boku - po prostu z wiekiem byliśmy coraz dalej od siebie. Im jest się starszym tym trudniej kogoś znaleźć. Szczególnie na podobnym poziomie życia, zainteresowaniach, wartościach i zbliżonym poziomie inteligencji. Mi to zajęło trzy lata ale się udało. Trafiłem idealnie i tego też
Anonimowemirkowyznania: Kochani Dziekuje za taki odzew. Niestety nie zapisałam numeru tego „wyznania”, zatem jak ktoś napisał na priv (był ktoś taki i nawet zdążyłam odp) lub ma ochotę pogadać (ja nie mam konta na wykopie) to zapraszam na maila: wannabezarzutka@op.pl

Ps to nie jest zarzutka

Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Chciałabym chłopa który też ma zainteresowania, zajawki, ciekawą pracę w której się spełnia (nie -nie ma zarabiać dużo -a lubić to co robi -bo to naprawdę robi dobrą robotę na psychice :) ). Dodatkowo byłoby super jakby był normalny (nie zdradzał i nie kłamał).


@AnonimoweMirkoWyznania: No na pewno to jedyne wymagania i dlatego nie możesz go znaleźć. I na pewno jesteś tak super atrakcyjna.
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę że powinnaś przeanalizować poprzednie związki i przemyśleć kto je kończył i dlaczego. Nikt nie jest idealny, czasami pod wpływem różnych czynników zewnętrznych ludzie zachowują się inaczej niż zwykle. Wszyscy czasami popełniają błędy, trzeba umieć to akceptować i rozróżniać ich skalę.
@AnonimoweMirkoWyznania: żaden facet nie będzie raczej chciał żużytej 29latki, nawet jeśli jest ładna. Twoi 30-letni równieśnicy będą polować na jeszcze świeże 23-25 latki.

Problem z kobietami w okolicy 30 jest niesamowita presja na szybki ślub i dziecko, nawet po roku znajomości, podczas gdy większość facetów woli się poznawać chociaż te 3-4 lata zanim podejmie tak ważną decyzje. No i też 30 sypią się szybko fizycznie jak domek z kart, zmarszczki, celulit
Większe doświadczenie


@podomka: Większe doświadczenie = większe zużycie, większy uszczerbek na godności. Co innego 3 partnerów do stałego związku, a co innego 20-30 przygód (przebieg przeciętnej studentki podczas studiów + liceum)

Są goście, którzy kupują nowe samochody z salonu, a są goście, których stać jedynie na kręconego passata z 300k przebiegu. Większość wolałaby samochody z salonu, ale skoro ich nie stać, to będą udawać, że używany 20 letni passat tez jest
CharyzmatycznaJulka: Nie przejmuj się tymi komentarzami. W realny żaden facet nie zapyta Cię o ilość partnerów seksualnych. Chyba, ze jakiś incel z wykopu właśnie, ale wtedy uciekaj. 90% przystojnych i ogarniętych facetów po 30 jest już po prostu zajęta, ale przecież związki się rozpadają, wiec w końcu na jakiegoś trafisz.

Zaakceptował: Leszcz_Bagienny