Wpis z mikrobloga

@MarianoaItaliano: @romek898: dokładnie. To nie jest tak, że cały czas brakuje. Na sąsiedniej wyspie mam np. problem, bo nie mogę kupić piłeczek do golfa przez brexit... zostaly na stocku tylko profesjonalne, a nie widzi sie takiemu kijowemu graczowi jak ja, kupowac 6 pilek za 120 EUR xD Mam problem z zaopatrzeniem do akwariów, bo rośliny i sprzęt głównie idą z UK. Ikea przedwczoraj ostrzegła klientów, że braki będą dopiero uzupełnione
Pobierz siRcatcha - @MarianoaItaliano: @romek898: dokładnie. To nie jest tak, że cały czas br...
źródło: comment_16345551402gYiEdv44bPJISVregVk31.jpg
@vytah: przecież te zasłonki mogą być ze stanów a te ceny co na nich są to nadrukowane, ktoś sprawdził w ogóle co to zdjęcie przedstawia i czy nie jest to jakieś pokazowe rozmieszczenie jak produkty mają w sklepie wyglądać?
@siRcatcha: to było do przewidzenia, że rycerze mieszkający w uk się rzucą do obrony, że oni mają najlepsze info mimo, że 12h spędzają zamknięci w pokoju a drugie 12h w magazynie, sam tam mieszkałem i na grupkach polaków na fb ludzie się informują na jakich stacjach jest dostępne paliwo itp., wyjście z unii to był #!$%@? pomysł i tyle, wynika to chociażby z wyliczeń ekonomicznych, a nie z opinii randomowego sebastiana