Wpis z mikrobloga

SYTUACJA PANDEMICZNA W POLSCE W PODZIALE NA POWIATY
wg progów etapów zasad bezpieczeństwa zaprezentowanych przez rząd
(jak na tagu liczymylockdown, ale na mapie i z podziałem na powiaty)

Tag do obserwowania: #koronavs
Mapa z pełnymi danymi: https://datawrapper.dwcdn.net/cDgWo/6/

Tabela Google Docs: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nwZL6610nglk9SQfqpUMMgRmMdaSTDvo-8vER4y6O5A/edit

#koronawirus #mapy
Matt_888 - SYTUACJA PANDEMICZNA W POLSCE W PODZIALE NA POWIATY
wg progów etapów zasa...

źródło: comment_1634546286002KtRS0CuQkcXYkECqLqo.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Matt_888: tak tak.. dane z MZ są tak niezależne jak sprawozdanie Sasina z wyborów które się nie odbyły. PS ostatnie dane nt zgonów mówiły o 99% zgonów osób nieszczepionych ale nie wspomnieli, że dane zebrali zaczynając od stycznia kiedy panowała największa fala i ilość zgonów. 2 dawka wychodziła ludziom w granicach maja i od tego momentu można było wliczać zgony zaszczepionych. Wiec faktycznie te dane są o d... rozbić
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: Na moim przykładzie: zgłosiłem się 2 tygodnie temu do poradni nocnej. Pierwsze pytanie lekarki: czy się szczepiłem. Potem powiedziała mi, że z powodu braku szczepienia wysyła mnie na test COVID. I dopiero potem zaczęła pytać się o objawy i ich przebieg. A ja tam z biegunką przyszedłem! A decyzję o skierowaniu na test podjęła jeszcze przed wywiadem i badaniem. Jak tylko usłyszała o braku szczepienia, to skierowała na test.
  • Odpowiedz
@roman-swoboda: A jest przepis, który warunkuje udzielenie świadczenia od wykonania testu na COVID? I o jakie grupy świadczeń chodzi? Bo z tego przepisu wynika, że jak jest się zaszczepionym na COVID, to udziela się pewnych świadczeń bez konieczności wykonania testu. Ale nie wynika z tego przepisu, że niezaszczepionym udziela się dopiero po jego wykonaniu.

BTW. To całe rozporządzenie jest niekonstytucyjne. No ale pewna część osób i to przy władzy jest
  • Odpowiedz
nie ma testow nie ma przypadkow co do bialych powiatow na podkarpaciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@56632: Nom. Słyszę już o kolejnym przypadku w tym (i nie tylko) regionie, że lekarze nie zlecają testów w przypadku osób zaszczepionych. Bo przecież "szczepiąki" chroniom.
  • Odpowiedz