Wpis z mikrobloga

Nigdzie indziej na świecie, potwarzam nigdzie indziej a już na pewno nie w niemczech czy we francji takie rzeczy nie mają miejsca. Weź się otrząśnij typie xD


@MirkobIog: To jak wyjaśnisz uwielbienie do disco polo?
  • Odpowiedz
Ludzie na raka umierają, głodują, a Ci #!$%@? pajacom wpłacają grube tysiące


@smacznyy: w Afryce dzieci głodują, a Ty wyrzucasz na śmieci jedzenie. Co Ci do tego na co ktoś wydaje swoje własne pieniądze?
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor

nie wiem czemu Cię to dziwi. P0lacy mają dosyć mały iloraz inteligencji w porównaniu do zachodu. Nie dziwi więc że przyklaskują patologii i wychwalają rozrywkę dla najniższych warstw społecznych


Dlaczego mieszasz w to społeczność Wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smacznyy: chłop co się zorientował po parunastu latach życia w kapitalizmie ze mozna wydawać hajs na cokolwiek sie zechce. Zakażmy kazdej innej rozrywki bo ludzie umieraja na raka i głodują
  • Odpowiedz
@stary_trzezwy: A czemu mam pozwalać na promowanie patologii?


Właśnie przez to, że zamieszczasz ten filmik tutaj promujesz patologię. Ja czegoś takiego nie oglądam, ale wrzuciłeś link i obejrzałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@smacznyy: nie wiem czemu Cię to dziwi. P0lacy mają dosyć mały iloraz inteligencji w porównaniu do zachodu. Nie dziwi więc że przyklaskują patologii i wychwalają rozrywkę dla najniższych warstw społecznych

@Nikczemny_Pomidor:

Lubie takie #!$%@? o ilorazie inteligencji, od razu wiadomo że za granicą to się było tylko w głowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz