Wpis z mikrobloga

Jestem totalnie nowy w te całe krypto.
Widzę, że na binance earn jest flexible savings na DAI. Jak duże jest ryzyko władowania powiedzmy 1000$ (DAI) na taką lokatę (na rok) ? Co musiało by się stać, żeby DAI nie trzymam wartości dolara ? (pomijam spadek wartości samego dolara)
Ma to sens ? Chcę sobie po prostu minimalizować straty związane z inflacją
#kryptowaluty #dai #binance #inwestowanie
ChlopakNaMedal - Jestem totalnie nowy w te całe krypto.
Widzę, że na binance earn je...

źródło: comment_1634501668TUS555b3Hft8jNxk96vVmO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal też imo małe ryzyko. DAI miało problemy z utrzymaniem kursu, więc teraz się wspierają USDC, więc z kolei to musiałoby #!$%@?, a się nie zapowiada.

Możesz zainteresować innymi miejscami do stabli, bo spokojnie można znaleźć coś na kilkanaście do nawet 20-30%
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: to jest ogolnie mega szeroki temat ale tak na szybko:
- sa legitne apki dajace calkiem dobry % ze stabli, najwazniejsze to: celsius, nexo, blockfi. Na celsius jest teraz kolo 12% na stablach, minusem tych apek jest wymog KYC
- lepsze rate'y sa na dapp'ach czyli apkach dzialajacych na poziomie blockchaina (zdecentralizowane), niektore dzialaja juz kilka lat i sa niemal w 100% bezpieczne (sprawdzone smart contracty, ktorych nie da sie
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: polecam się pobawić na platformach Waves, to co teraz się dzieje z APY na vires.finance to jest kosmos. Wprawdzie APY jest tak zmienne, ale już od dłuższego czasu trzyma się cały czas powyżej 60% dla USDT i trochę wyżej dla USDC
  • Odpowiedz
a możesz doradzić coś co ma ~20% z małym ryzykiem


@ChlopakNaMedal: Gdyby takie rzeczy istniały to cały świat by to robił. Wszystko co robisz na krypto jest obarczone ryzykiem ze cały rynek padnie.
Jak chcesz małego ryzyka to obligacje na 1.5% rocznie.
  • Odpowiedz