Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako że mam dość bycia zombie i człowiekiem który po pracy w wolnym czasie ogląda tylko seriale i wchodzi na wykop aby czytać gównowpisy, to postanowiłem zrobić w ten wpis.

Niedawno był wpis w gorących na kilkaset komentarzy na temat najbardziej przydatnych rzeczy które odmieniły nasze życie. Ja mam propozycję na inny wpis.

WPISUJCIE TUTAJ METODY KTÓRE STOSUJECIE W SZEROKO POJĘTYM SAMOROZWOJU, CO ROBICIE W WOLNYM CZASIE, JAKIE METODY NAJBARDZIEJ ODMIENILY WASZE ŻYCIE, JAKIE MACIE TIPY

MOŻECIE TEŻ TUTAJ PISAĆ O TYM JAKIE HOBBY ODMIENIŁO WASZE ŻYCIE, ALBO CO POLECACIE OSOBOM KTÓRE NIE MAJĄ ZAINTERESOWAŃ I SĄ PROKRASTRYNUJĄCYMI GLUTAMI

Ja od siebie dam mało ale kilka postaram się zamieścić:
1. audiobooki i podcasty. Niestety znam tylko #tokfm i tam jest dużo ciekawych rzeczy ale cieszyłbym się jakbyście polecili więcej w tym klimacie, mogą być PL i ENG #podcast #podcasty
2. Kindle. Zamówiłem go co prawda wczoraj i czekam na dostarczenie ale przyznam się że mając 28 lat przeczytałem w swoim życiu 0 książek, co prawda miałem podejście do może 10-20 które czytalem, ale nigdy żadnej nie ukończyłem i nie wiem czy choć jakąkolwiek w połowie przeczytałem. Możecie też polecić jakieś dobre rzeczy samorozwojowe, motywacyjne, coś co zmieniło wasz stan myślenia, mindsed, sposób myślenia, coś co poszerza horyzonty
3. Zasada 5 minut. Jak mam jakieś brudne garnki albo talerze to szybko staram się je dać do zmywarki żeby się nie gromadziło. To samo z innymi rzeczami. Jak coś mogę zrobić na już to to robię żeby się nie gromadziło.
4. Kroki. Kupiłem sobie smartband żeby liczyć kroki i aktywność w ciągu dnia. Pracując zdalnie bywały takie dni że robiłem dziennie 300-400 kroków dziennie. Teraz mam cel to 5000 kroków dziennie i często spaceruję sobie nawet przed snem itd.
5. Spanie w regularnych godzinach, u mnie to 22-6. 8h dziennie conajmniej.
6. Zdrowa dieta. Lepiej się czuję po odstawieniu gówno jedzenia.

Jak widać u mnie jest niewiele tego bo dopiero stawiam pierwsze kroki w zmienianiu swojego życia. Ale liczę na to że dacie więcej tipów, porad które mogą zainspirować innych osób. Piszcie nawet o najbardziej oczywistych rzeczach, możecie pomóc w ten sposób wielu Mirkom i Mirabelkom!!!! Więc proszę o jak najwięcej plusów i komentarzy, zróbmy jeden zbiorczy wpis dla osób które chcą zmienić swoje życie!!!

#porady #tipy #protip #lifehack #samorozwoj #motywacja #

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616b4940820612000adcf8bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1634456089wjfLRJFMQKeDc7WV1x99Id.jpg
  • 43
@MrBoston: 60-90 minut przed snem wyłączyć wszystkie urządzenia elektroniczne, zainwestować w zwykły budzik, liczyć sen nie w godzinach ale blokach 90 minutowych, drzemka to nic złego jeśli nie trwa dłużej niż 26 minut i wiele wiele innych