Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki! To taki post powitalny :D Na wstępie chciałam Wam powiedzieć wszystkim, którzy udzielają się na tagu, że jesteście wszyscy naprawdę super i dzięki Wam w 2021 roku wciągnęłam się w jazdę na rowerze i rozwijałam hobby, które powoli przemienia się w pasję () Prócz tego dziś stałam się szczęśliwym posiadaczem Marin Four Corners, dla którego przejechałam 250 km i jest wspanialszy niż sądziłam, choć będę do niego teraz wzdychać całą zimę. Również dzięki Wam i YT wiem co jest ważne i na co zwracać uwagę na początku bardziej zaawansowanej przygody, więc o pozycje na rowerze, dbanie o moją bryke i inne rzeczy już zadbałam. Myślę że czasami będę Was podpytywać w różnych kwestiach, ale na pewno dołożę swoją cegiełkę przy zbieraniu kwadratów na rowerowym równiku.
Jednocześnie mam do was pytanie, czy moglibyście polecić mi konkretne modele kasków do 200 zł, które będę w stanie gdziekolwiek w Warszawie fizycznie przymierzyć?
Bardzo pozdrawiam cały tag (ʘʘ)
#gravel #rower
  • 15
Mój post z 1.09. tego roku.
W Go Sport w BlueCity kupiłem kask Alpina Fedaio za 199,99 PLN. Cena regularna to 359,99 PLN. Nie wiem dlaczego przy kasie naliczyli rabat aż 160 zł, bo na półce cena wynosiła 249,90. Jest jeszcze w tym samym kolorze przynajmniej jeden 53-58 cm, jasnych jest więcej. Są też Lazaro chyba też po ok. 250, ale nie wiem, po ile przy kasie. Może też minus 160 zł?
Pobierz Jerzu - Mój post z 1.09. tego roku.
W Go Sport w BlueCity kupiłem kask Alpina Fedaio...
źródło: comment_1634413206TAV7IBZKtimjpdj42yq6zK.jpg
@zona_komornika Ale ze jak będziesz wzdychać do niego całą zimę? Zimą rower nie działa? O ile nie ma śniegu lub słoty, to jak najbardziej można jeździć, oczywiście bez długich wypraw, z oświetleniem i w odpowiednich ciuchach. Dopiero jak pojawi się chlapa i sól na drogach to można dać sobie spokój (w tym sensie, że szkoda roweru), chociaż ja np do pracy dojeżdżam także wtedy. Rower w 10 cm chlapy radzi sobie lepiej
Jednocześnie mam do was pytanie, czy moglibyście polecić mi konkretne modele kasków do 200 zł


@zona_komornika: Witamy, taki który będzie pasować na Twoją głowę + ewentualnie z buffem albo opaską. Tak jak @dymel wspomniał, decathlon ma bardzo fajne kaski.
Na Gravela/Miasto mam taki (na szosę inny):
https://www.decathlon.pl/p/kask-rowerowy-van-rysel-roadr-500/_/R-p-300818
Ewentualnie ten:
https://www.decathlon.pl/p/kask-na-rower-roadracing-900/_/R-p-145266
One mają wszystko co potrzeba i nie różnią się budową od innych producentów.