Wpis z mikrobloga

  • 983
To jest jakiś kataklizm ( _)
- prawnik wziął ode mnie 200 zł za poradę (rok temu brał 150)
- najtańszy dentysta, który zgodził się przyjąć mnie na cito wziął 200 zł za plombę
- fryzjer podniósł ceny już 2 raz od marca
- moja matka zapłaciła 1020 zł za tonę węgla
- o cenach żarcia szkoda gadać bo każdy je widzi

#pis #inflacja
  • 110
  • Odpowiedz
@Zralok: Jak pisalem, ze kryzys przez Covid to my dopiero bedziemy mieli i to taki, ze buty pospadaja to mnie minusowali z tekstami typu "u mnie w pracy ok zadnych zwolnien czy obnizek plac"
  • Odpowiedz
@Zralok: bynajmniej na bombelki dali xD
rodzicom, elektoratowi pisu, przemawiałem kilka lat temu do głowy, że takie rozdawnictwo ma swoją cenę, jak nie teraz to przyszłe pokolenia za to zapłacą, niestety mózgi były za twarde. Teraz korona jedynie przyspieszyła nieunikniony proces zapaści.
  • Odpowiedz
tu już zaczyna się spirala bo przy takich stawkach ci którzy mogą idą po podwyżki. Jak dojdzie do tego jeszcze droższy prąd i jeszcze droższe paliwo to będziemy palić 100-złotówkami przeżuwając przy tym tynk ze ścian


@Zralok: ważne że LEWACTWO dupa boli!!!
  • Odpowiedz
powaliło wszystkich dookoła


@kultywator: Nie. Powaliło wyborców PiSu i tych, co w wyborach nie głosowali. Reszta przed tym ostrzegała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zralok: Jak pisalem, ze kryzys przez Covid to my dopiero bedziemy mieli i to taki, ze buty pospadaja to mnie minusowali z tekstami typu "u mnie w pracy ok zadnych zwolnien czy obnizek plac"


@MehowM: I gdzie te zwolnienia i obniżki?
  • Odpowiedz
@Zralok: Obydwa mani i pedi kosztują mnie po 20zł więcej miesięcznie, online widzę falę zainteresowania robieniem sobie samemu paznokci w domu

To samo rzęsy i inne małe beauty zabiegi
  • Odpowiedz
@Zralok: bynajmniej na bombelki dali xD

rodzicom, elektoratowi pisu, przemawiałem kilka lat temu do głowy, że takie rozdawnictwo ma swoją cenę, jak nie teraz to przyszłe pokolenia za to zapłacą, niestety mózgi były za twarde. Teraz korona jedynie przyspieszyła nieunikniony proces zapaści.

@Allalai: To w Rumunii mają inflacje z powodu rozdawnictwa w Polsce? Albo w Estonii?

Zgłoś się po ekonomicznego Nobla za rok
  • Odpowiedz
@kaaban u mnie kupe znajomych szuka pracy (zgodnie ze swoimi kwalifikacjami) teraz. albo podwyzki zablokowane.


@MehowM: Zablokowane podwyżki to obniżki?

Ale szukaja pracy w sensie gdzieś pracowali, wyrzucili ich przez kryzys covid i teraz są zarejestrowani jako bezrobotni?
  • Odpowiedz
@Zralok: czekaj, czy ty uważasz że tak wysoka inflacja to wina tylko PiS? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rekordowa inflacja w innych krajach z to też ich wina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I właśnie dlatego w tym kraju zawsze będzie taki syf.
  • Odpowiedz