Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale karta walk. Jakiś łeb mi ostatnio pisał, że UFC i MMA < boks XD #!$%@? ludzie tutaj jedna karta walk jest lepsza od całego roku boksu. Oczywiście n0rmie zobaczy tylko Janka, ale ja widzę Khamzata Chimaeva, Petra Jana ze Sterlingiem, Makhacheva z Hookerem KOOORWA. Rozwala mi głowę ta karta. Aha tag #boks tylko żeby #!$%@?ć pajaców co piszą, że boks jest bardziej "szlachetny". To szlachetnie lamusy oglądajcie 1 wyhypowaną walke na rok. Dobra ide po Kapitana Morgana i cole żeby się chłodziły na 30 października.

#ufc #sport #sportywalki #boks
Pobierz 6.....9 - #!$%@? ale karta walk. Jakiś łeb mi ostatnio pisał, że UFC i MMA < boks XD ...
źródło: comment_163437799517jTd0qL7YkhJjviRNpOtU.jpg
  • 35
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@69lukas69miami69: Zgadzam się. Boks to szlachetna olimpijska dyscyplina. Historia boksu zawodowego sięga czasów przedwojennych, historia mma to emalianenko, potem era mcgregora który naprawdę wypromowal ufc a potem długo nic. Bellatorow nie liczę bo tego nikt nie ogląda. Ksw to z kolei Pudzian I khalidov
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zarev: Należy jeszcze dodac że bilans w boksie jeśli chodzi o zawodowców mma a amatorski pięściarz 2-0 dla jake paula xD I to z tyronem który ma świetne resume.
@Meybah: To po co takie bzdury piszesz, jak się kompletnie nie znasz na MMA?
To tak jakbym ja wypowiadał się na temat wspinaczki wysokościowej, bo oglądam trochę banota i na placu zabaw murek zdobyłem.

A co do boksu-mma
W boksie wygrywają bokserzy, walki wygrywają zawodnicy mma ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
jajecznapasta - @Meybah: To po co takie bzdury piszesz, jak się kompletnie nie znasz ...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jajecznapasta: Znam się po prostu nie śledzę tak intensywnie to wszystko. Z tym porównaniem ze walki wygrywaja zawodnicy mma to już serio wypad, zaraz pewnie padnie koronny argument "na ulicy". Proszę was już nie ośmieszajcie się, trochę oboje potrollowalismy ale starczy
@Meybah: Typie, twoja wiedza o mma to UFC i KSW, wymieniasz mi McGregorów czy Andersona i coś próbujesz mi wmówić, że się znasz, chyba tyle co ci koledzy w szkole powiedzieli.

Po drugie, boks to sport uderzany, czysto stójkowy, limitowany zakres akcji, więc to chyba oczywiste, że zawodnik MMA przegra w tej dyscyplinie na tych zasadach, tak samo jak bokser przegra w oktagonie.

Bokser nie uczy się na treningu obrony przed
@Xadrianx00: ?! Khamzat Chimaev złote dziecko MMA światowego, Makhachev z Hookerem, Petr Jan (wcześniej napisałem, że ze Sterlingiem, ale zobaczyłem, że się wycofał w ostatniej chwili), Marcin Tybura, Błachowicz, a ten wybrzydza XD no nieźle!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jajecznapasta: "Po drugie, boks to sport uderzany, czysto stójkowy, limitowany zakres akcji, więc to chyba oczywiste, że zawodnik MMA przegra w tej dyscyplinie na tych zasadach, tak samo jak bokser przegra w oktagonie." Cieszę się że się zgadzamy pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)