Wpis z mikrobloga

@szpongiel: działa z innymi grami aczkolwiek nie koniecznie z tymi z MS Store. Udaje zwyczajnie kolejny monitor i możesz tam wrzucić grę albo program.

Co do nvidii może pomieszałem nazwę ale mają technologię streamowania oryginalnie odbiornikiem mogła być nvidia shield teraz jest software na linuxa. Warunkiem jest kompatybilna karta graficzna. Geforce experience ci pokazuje czy twoja się łapie i tam też się tą funkcją zarządza.
@keton22: właśnie o tym Nvidia shield słyszałem ale też nie wiem co i jak, bo to chyba jest więcej niż mi potrzeba. Cały device jakby Smart TV, nie?
No nic, obczaję, bo mogę to kupić ale nie wiem czy o to mi chodzi ;)
GPU mam RTX 2070 Super, to chyba powinno banglać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youmimicanski: @keton22: heh, odpaliłem na telewizorze developer mode i side-loadowałem apkę Moonlight TV. Działa bezpośrednio jako klient Nvidia Shield ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko muszę pokombinować z ustawieniami, bo wydaje mi się, że rozdzielczość jest jakaś nietęga.
Poza tym muszę wykombinować jak jakiś kontroler w takim układzie zaprząc, bo pilotem od TV to se chyba nie pogram xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Navari: nie wiem jak to się dzieje i czy tak ma być się Moonlight mi też streamuje cały desktop. Tzn. niby nie widzę konkretnie takie ficzera ale jak odpalałem jakąś grę to miała okienko-launcher i wtedy normalnie po windzie mogłem klikać.
Na razie chciałem zobaczyć jakie są opcje bez dodatkowego sprzętu, bezpośrednio na TV. Ale jak coś to malinę mogę ogarnąć. Tylko chyba podrożały?
W sumie mogę nawet Nvidia Shield kupić